ادبیات فارسی ادیان و مذاهب اصول دین و اعتقادات اهل بیت (ع) سبک زندگی قرآن کودک و نوجوان علوم و فنون حوزه علمیه احادیث | ادعیه | زیارت


خلاصه کتاب

«و بريد ان نمن علي الذين استضعفوا في الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثين» سوره قصص : آيه 5 بحث مهدويت در عصر غيبت كبري يكي از مباحث پر چالش و مهمي است كه سئوالات و شبهات بسياري را به خود اختصاص داده است. مذهب شيعه كه برگرفته از مكتب وحي و پذيرش خلافت بلافصل دوازده امام معصوم عليهم السلام مي باشد، طبق نص صريح روايات وارده، معتقد است آخرين وصي و جانشين به حق خداوند در سال 255 ه.ق به دنيا آمده در پنج سالگي بر پيكر مطهر پدر و امام خويش نماز خوانده و به امر و صلاحديد خداوند بعد از 69 سال غيبت صغري از نظرها غايب شده و در روز معلوم نزد خداوند ظهور خواهد كرد. با اين كه ديگر اديان و مذاهب نيز معتقد به ظهور منجي در آخر الزمان هستند، ولي در ولادت و هم چنين بسياري از اعتقادات اشكالات و شبهاتي دارند. كتاب حاضر در تشريح اصل موضوع مهدويت و مسايل پيرامون آن سخن گفته است.


این کتاب فعلا موجود نیست . برای سفارش این کتاب با شماره های 09907632009 - 02537743160 تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم.
ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت
سفارش تلفنی

موارد بیشتر arrow down icon