ادبیات فارسی ادیان و مذاهب اصول دین و اعتقادات اهل بیت (ع) سبک زندگی قرآن کودک و نوجوان علوم و فنون حوزه علمیه احادیث | ادعیه | زیارت


خلاصه کتاب

در قسمتي از دعاي عديله آمده است كه:«الذي يقائه بقيت الدنيا و بيمنه رُزِقَ الوري و بوجوده تثبّت الارض و السماء؛ آن كسي كه با ماندن او دنيا مانده است و با بركت او به مردم روزي داده مي شود و با وجودش زمين و آسمان پا برجاست و اين شخصيت با اين اوصاف همان ولي نعمت ما و سبب خلقت كون و مكان منجي عالم بشريت امام زمان عجل الله تعالي فرجه شريف است. بر هر فرد مسلمان لازم و واجب است كه به اندازه ي توانايي و به نيروي مادي و معنوي خود در شناساندن اين ولي نعمت و اين مصلح و نجات دهنده ي علام كه كسي جز فرزند صديقه ي طاهره عليها السلام نمي باشد دريغ نكند. نويسنده هدف از نگارش كتاب را بيان مطالبي درباره ي امامت در اسلام و ولادت ايشان و معرفي آن بزرگوار از ناحيه ي معصومين عليهم السلام، همچنين ظهور آن حضرت و علائم آن و برخي مطالب، كتب و مقالات بيان نموده است.


این کتاب فعلا موجود نیست . برای سفارش این کتاب با شماره های 09907632009 - 02537743160 تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم.
ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت
سفارش تلفنی 025-37743160

موارد بیشتر arrow down icon