خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


آموزش زیبا خوانی قرآن ویژه کودکان (2 جلدی) - علی قاسمی

مولف (پدیدآور) :

علی قاسمی


قیمت پشت جلد: 1200000 ریال
قیمت برای شما: 996,000 ریال 17 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: چهار شنبه 20 تير 1403

توضیحات

پیامبر اکرم: فرزندان خود را بر سه خصلت تربیت کنید، دوست داشتن پیامبرتان، دوست داشتن اهل بیت او و خواندن قرآن. اما نکته حائز اهمیت آموزش زیباخوانی قرآن کریم به کودکان است.

مجموعه 2 جلدی آموزش زیبا خوانی قرآن کریم اثری است از آقای علی قاسمی ویژه کودکان که سعی دارد مهارت های ویژه تجوید و مفاهیم قرآن را به زبانی ساده و همراه با داستان و تصاویر آموزش دهد.

کتاب آموزش زیبا خوانی قرآن به کودکان - علی قاسمی:

قرآن سخن زیبای خالق مهربان هستی است که برای هدایت و سعادت بشر نازل شده است.

انس کودکان با آیات و مفاهیم نورانی قرآن کریم، زمینه ساز تربیت الهی و سعادت آنان است. ظرف وجودی پاک آنان، پذیرای بذر صفا و بندگی است.

اگر پیش از آنکه پنداره های اهل باطل به ذهن و قلب کودکان معصوم هجوم آورند، اولیاء تعلیم و تربیت آنان را با آموزه های مطبوع و نیک منظر قرآن و عترت آشنا سازند، تربیت صحیح و اصیل محقق خواهد شد.

پیوند کودک با سخنان یگانه معبود عالم و اهل بیت، اتصال او به منبع فیض و هدایتی است بی بدیل و پایا که در لحظه لحظه زندگی او را همراهی و دستگیری خواهد نمود.

بهترین کتاب آموزش قرآن به کودکان:

تعلیم قرآن انچنان در سعادت فرزندان بایسته و سودمند است که امیرالمومنین علی آن را از حقوق واجب فرزند بر پدر و از جمله ارکان تربیت او دانسته است.

چناچه فرمود: از جمله حقوق فرزند بر پدر، این است که نامی نیکو بر او بنهد و نیکو تربیتش کند و قرآن را به او بیامزد.

درست خوانی، تجوید و زیبا خوانی، حفظ، قرائت نیکو و فهم و عمل، سیرتی است برای انس و مجالست با این کتاب معظم و بهره مندی از نزاکت و تهذیب قرآنی.

معرفی کتاب زیبا خوانی قرآن کودکان:

کتاب فرا رو عهده دار آموزش قواعد تجوید و زیبا خوانی قرآن به همراه 31 ایه موضوعی و درس تربیتی از ایات نورانی قرآن با بهره از قصه و تصویرگری هندمندانه ویژه مخاطبان کودک است که با تلاش همه دست اندرکاران به زیور طبع آراسته شده است.

امید است این اثر و آموزش های آن مورد قبول خدای متعال و ذخیره روز فقر و نیازمندی همه دست اندرکاران، متعلمان و مربیان آن قرار گیرد.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس