مسابقه کتابخوانی (عسل مثل یه قصه) + همراه با جوایز نقدی حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


ازدواج مکتب انسان سازی - 3 جلد در 1 جلد

مولف (پدیدآور) :

پاکنژاد سید رضا


قیمت پشت جلد: 2000000 ریال
قیمت برای شما: 1,900,000 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 28 خرداد 1401

توضیحات

قرآن ازواج و قرار گرفتن مردان در کنار همسرانشان را مایه آرامش دانسته و به مسلمانان توصیه کرده که مردان و زنان بی همسر را همسر دهند بر طبق روایات ازدواج بزرگ ترین نعمت پس از نعمت اسلام، نگهدارنده نصف یا دو سوم دین و سنت پیامبر اسلام است.

دین مبین اسلام به ازدواج اهمیت فراوانی داده است و آن را تکمیل کننده آدمی و دینش می داند. همچنین در احادیث ائمه نیز برای ازدواج و این عمل مبارک ویژگی ها و امتیازات فراوانی ذکر شده است که آنرا از اسباب خیر دنیا و اخرت و نیز از سنت های پیامبر گرامی اسلام می خواند.

مهمترین هدف ازدواج دستیابی به یک گمشده روحی یعنی موهبت الهی و آرامش است. همانگونه که در قرآن کریم به این نکته اشاره شده است که:

و یکی از آیات و لطف الهی آن است که برای شما از جنس خودتان بیافرید تا با یکدیگر آرامش و انس گیرید و میان شما رافت و مهربانی برقرار فرمود، همانا در این امر برای خردمندان نشانه های علم و حکمت حق آشکار است.

کتاب "ازدواج مکتب انسان سازی" به قلم شهید سید رضا پاک نژاد می باشد که مجموعه ای سه جلدی بوده است و حال هر سه جلد در یک مجلد ارزشمند ارائه شده است و در دل خود دارای گنجینه ای از نکات، آیات و روایات پیرامون مسئله ازدواج می باشد

این کتاب سه موضوع بلوغ جنسی و بلوغ دینی، عقد تا زفاف و تولد را مورد بررسی قرار می دهد. "ازدواج مکتب انسان سازی" توسط انتشارات اخلاق در قطع وزیری به چاپ رسیده است.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس