خرید کتاب رو به پایان - بیانات رهبری در خصوص صهیونیسم و پایان آن - خرید با 16% تخفیف حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


ختم انعام و ختم یاسین جلد سخت


قیمت پشت جلد: 600000 ریال
قیمت برای شما: 390,000 ریال 35 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 10 مهر 1402

توضیحات

اثر پیش رو با عنوان "ختم انعام و ختم یاسین" جلد سخت این مجموعه می باشد که علاوه این دو سوره مبارکه دعای توسل، زیارت عاشورا و حدیث شریف کسا را نیز شامل می شود.

خط این کتاب به صورت کامپیوتری و دو رنگ و درشت خط می باشد که باعث خوانا بودن متن می شود. همچنین ترجمه عبارات نیز به صورت زیرنویس ریز تر در زیر متن عربی قرار گرفته است. ابعاد کتاب "ختم انعام و ختم یاسین" 17*12 (سایز جیبی) می باشد که به همین دلیل به راحتی قابل حمل می باشد

فضیلت سوره یاسین:

ختم سوره یس برای هر مطلب مجرب است. یس قلب قرآن است. هرکس سوره یس را برای رضا خدا بخواند، گناهانش آمرزیده شود و ثواب دوازده نوبت ختم قرآن به او داده شود.

نزد هر بیماری خوانده شود به عدد هر حرفی از آن ده فرشته پیش او صف میزنند و جهت او استغفار می کنند. در قبض روح او حاضر شوند، سوره یس به صاحبش خیر دنیا و اخرت را می رساند و از او بلای دنیا و هول آخرت و هر شری را دفع می کند.

از امام صادق منقول است که هر که سوره یس را در روز بخواند مرزوق و محفوظ است تا شب و هر که پیش از خواب در شب بخواند، خدای عزوجل بر او هزار فرشته موکل سازد که حفظ کنند او را از شر هر شیطان رجیم و از هر آفتی و اگر در آن روز بمیرد خدای تعالی او را داخل بهشت سازد.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس