خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


سراج الصالحین


قیمت پشت جلد: 860000 ریال
قیمت برای شما: 559,000 ریال 35 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 12 تير 1402

توضیحات

کتاب سراج الصالحین از نشر مشهور یکی از بهترین کتاب های منتخب مفاتیح الجنان و ارتباط با خدا می باشد که شامل انواع دعاها، سوره ها و زیارات مختلف همچون ختم سوره های انعام، یس، الرحمن و واقعه. زیارات عاشورا، آل یاسین، ناحیه مقدسه. دعاهای توسل، کمیل ندبه، معراج می باشد.

اثر حاضر علیرغم مجموعه غنی ذکر شده، همچنین ملحقات زیاد و زیارات ایام هفته و چگونگی تعبیر خواب، ناخن گرفتن و سرتراشیدن در ایام ماه نیز در آن ذکر شده است. کتاب سراج الصالحین شامل دعای جوشن کبیر نمی باشد.

این اثر جلد سخت مجموعه سراج الصالحین می باشد که دارای ابعاد 17*12 یا همان سایز جیبی می باشد. خط این کتاب به صورت کامپیوتری و در دورنگ به صورت عربی همراه با زیرنویس ترجمه فارسی به رشته تحریر در آمده است.

نماز حضرت رسول (ص):

دو رکعت است. در هر رکعت یک مرتبه سوره حمد و پانزده مرتبه سوره «انا انزلنا» و در رکوع و بعد از سربرداشتن از رکوع، و در سجده و بعد از سربرداشتن از سجده اول، و در سجده دوم و بعد از سربرداشتن سر از سجده دوم در هر یک از جاهای ذکر شده پانزده مرتبه سوره  قدر خوانده شود.

سپس سلام داده شود و چون فارغ شود میان او و خدا گناهی نمی ماند مگر آنکه آمرزیده شود و هر حاجتی که بطلبد روا گردد.

یادبود اموات:

جلد زیبا از مسجد مقدس جمکران زینت بخش کتاب "سراج الصالحین" می باشد. جنس این جلد نیز سلفون و سخت می باشد که این امکان را می دهد تا شما عزیزان یادبودی را در اولین صفحه کتاب قرار دهید.

باشد تا ثواب قرائت محتوای قرار گرفته در این کتاب به روح مطهر اموات برسد.

برای درخواست این اثر شریف در تعداد بالا به همراه چاپ یادبود با طراحی کاملا رایگان، با ما در واتساپ به شماره 09907631200 در ارتباط باشید

ناخن گرفتن و تعبیر خواب:

یکی از ویژگی های خوب و مثبت کتاب "سراج الصالحین" دارا بودن جدولی در باب ناخن گرفتن و تعبیر خواب در ماه می باشد.

جداولی زیبا در مورد چگونگی تعبیر خواب و ناخن گرفتن و سرتراشیدن در ایام ماه که به نقل از مرحوم شیخ بهایی قرار گرفته است. برای مثال می توان گفت که به نقل از مرحوم شیخ بهایی در شب هفدهم تعبیر خواب عکس است و در این روز ناخن گرفتن میانه می باشد.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس