خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


صراط الشاکرین


قیمت پشت جلد: 420000 ریال تاریخ بروزرسانی: يکشنبه 21 اسفند 1401

توضیحات

ارتباط با خدا از کتاب هایی است که در هر خانه ای وجود دارد. کتاب "صراط الشاکرین" نیز یکی از انواع کتاب های منتخب مفاتیح الجنان می باشد. کتابی که شامل انواع سوره های قرآن، ادعیه و زیارات و نماز ها می شود. "صراط الشاکرین" در قطع جیبی با جلد سلفونی و در 288 صفحه به چاپ رسیده است.

پیشنهاد ما: خرید نهج البلاغه

فهرست صراط الشاکرین:

اگر بخواهیم به فهرست این کتاب نگاهی بیاندازیم، با ادعیه و زیارات مشهور و معتبری رو به رو خواهیم شد. زیارت هایی که هر یک دارای فضیلت های خاص خود می باشد و همین موجب می شود تا داشتن کتابی که این ادعیه را یک جا جمع کرده باشد امری ضروری تلقی شود.

فهرست مطالب در کتاب "صراط الشاکرین" در ابتدا شامل سوره های قرآنی می شود که در آن سوره های یس، واقعه، جمعه، ملک، قدر، نصر، فلق، ناس و توحید به همراه فضیلت سوره یس و واقعه و طریقه ختم آنها وجود دارد.

تعقیبات نماز پای ثابت کتاب های ارتباط با خدا می باشد که در آن تعقیبات مشترک نماز های یومیه و همچنین تعقیبات مختص به هر نماز جمع آوری شده است.

هر روز از هفته دارای دعای خاص و اعمال مخصوصی می باشد که در این کتاب نیز به آنها اشاره شده است. از جمله تمامی دعاهای روزهای هفته و زیارات معصومین در روز های هفته.

دعاها و زیارات نیز کاربردی ترین بخش از کتاب صراط الشاکرین است. دعاهای توسل، کمیل، ندبه، سمات، مجیر، عهد و صباح امیر المومنین و زیارات امین الله، وارث، عاشورا، علقمه، امام رضا، آل یاسین، زیارات امام زادگان نیز تشکیل دهنده این بخش از کتاب می باشند.

پیشنهاد ما: مقتل جامع سیدالشهدا

خرید منتخب مفاتیح الجنان:

انتشارات نظاره از ناشرانی است که در زمینه عرضه کتاب های دعا و منتخب مفاتیح فعالیت می کند. یکی از بهترین کتاب های این ناشر نیز کتاب "صراط الشاکرین" می باشد که به بهترین حالت به چاپ رسیده است.

شما عزیزان می توانید کتاب صراط الشاکرین، که دارای قطع جیبی می باشد را به راحتی از طریق فروشگاه اینترنتی کتاب قم خرید فرمایید تا این محصول را بدون هیچ دغدغه ای درب منزل خود تحویل بگیرید.

برای دیدن قیمت مفاتیح الجنان کلیک کنید

پیشنهاد ما: کتاب کامل الزیارات

سبد خرید این کتاب فعلاً فعال نیست

سعی می کنیم این کتاب رو در اسرع وقت موجود کنیم

از این که با شکیبایی همراه ما هستید از شما متشکریم

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس