خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


قرآن کریم قطع وزیری _ خط نیریزی _ ترجمه استاد انصاریان


قیمت پشت جلد: 2200000 ریال
قیمت برای شما: 2,090,000 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: پنج شنبه 29 دي 1401

توضیحات

فرمول و روش داشتن یک زندگی راحت و زیبا، اصلا کار دشوار و دور از انتظاری نیست. بلکه قرآن کریم خود به تنهایی همچون نقشه گنجی است که سعادت دنیا و آخرت و تمام نیکی ها را در بر دارد. "قرآن وزیری نیریزی" نشر آیین دانش بی شک از پرطرفدار ترین نسخ درشت خط قرآن می باشد.

"قرآن وزیری نیریزی" دارای خط بسیار زیبا و راحتی می باشد که امکان قرائت را برای تمامی افراد جامعه با هر شرایطی، سهل و آسان می کند.

از نکته های مثبت دیگر کتاب "قرآن وزیری نیریزی" استفاده از دورنگ مختلف برای متن عربی و ترجمه فارسی می باشد و همچنین ترجمه این کتاب نیز از استاد حسین انصاریان است که به شیواترین حالت ممکن عبارات قرآن کریم به زبان فارسی بازگردانده شده است.

اهمیت قرائت قرآن در سخنان اهل بیت:

پیامبر اسلام (ص): اگر زندگی سعادتمندان، مرگ شهیدان، نجات روز حسرت (قیامت)، سایه روز سوزان و هدایت در روز گمراهی را می خواهید، قرآن را یاد بگیرید که آن سخن خدای مهربان است و سپری است در مقابل شیطان و سنگینی در ترازوی اعمال

امام صادق (ع): هر جوان مومنی که در جوانی قرآن تلاوت کند، قرآن با گوشت و خونش می آمیزد و خداوند عزوجل او را با فرشتگان بزرگوار و نیک قرار می دهد و قرآن نگهبان او در روز قیامت، خواهد بود.

امام علی (ع): خدای تعالی کتابی راهنما فرستاد و در آن خوب و بد را روشن ساخت. پس راه خوبی را پیش گیرید تا هدایت شوید و از راه بدی دوری جویید تا به مقصد برسید.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon

این قران رابیسوادترین افرادهم میتوانندبخوانندخیلی روان وراحت خوانده میشه

کاربر مهمان
سوالی داری بپرس