السلام علیک یا اباعبدالله... / فروش ویژه انواع کتب با موضوع اربعین و امام حسین حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


پک دو جلدی قرآن و مفاتیح جیبی قابدار هادی مجد


قیمت پشت جلد: 2000000 ریال
قیمت برای شما: 1,800,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: يکشنبه 25 ارديبهشت 1401

توضیحات

کتاب های قرآن کریم و مفاتیح الجنان ارزشمندترین کتاب ها در میان ما مسلمانان می باشد. در "پک دو جلدی قرآن و مفاتیح قابدار هادی مجد" تلاش شده است تا به نفیس ترین شکل ممکن این دو کتاب مشهور در کنار هم در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

هر دو کتاب قرآن و مفاتیح در این پک به صورت دقیق و با ترجمه تحت اللفظی، با کیفیت بسیار بالا به چاپ رسیده است. سایز کتاب های این مجموعه نیز (17*12) می باشد که بهترین سایز و ابعاد در بین کتاب های منتخب مفاتیح و قرآن کریم است.

پیشنهاد ما: چاپ کتاب دعا برای اموات

معرفی پک دوتایی قرآن و مفاتیح:

هنگامی که شما عزیزان این مجموعه را در دست می گیرید، اولین نکته ای که توجه شمارا به خود جلب می کند ظاهر جذاب و زیبای این مجموعه می باشد. همانگونه که ذکر شد، کتاب های موجود در این پک قرآن و مفاتیح می باشد که در قابی زیبا در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

بر روی قاب نقش و نگاره های اسلامی ایرانی جذابی قرار گرفته است که جلوه ای دو چندان به این مجموعه داده است. جنس قاب نیز از ورقه چوب و ام دی اف می باشد که از استحکام بالایی برخوردار می باشد و به خوبی نقش محافظتی را ایفا می کند.

این زیبایی و نگاره های جذاب این مجموعه باعث شده است تا این پک به نفیس ترین حالت ممکن به چاپ برسد و همچنین با سایز و ابعاد مناسبی که دارد جابجایی آن به وسیله کیف کار دشواری نباشد.

نقش و نگاره های روی قاب بر روی هر یک از کتاب ها نیز صورت گرفته است. در داخل هر کتاب نیز با چند رنگ زیبا مواجه می شویم به گونه ای که هر یک از کتاب ها به صورت چند رنگ مختلف به چاپ رسیده است و رنگین کمان باشکوهی را در دل کتاب تشکیل داده است.

نکته دیگری که قابل ذکر است، این می باشد که کتاب مفاتیح به کار گرفته شده در این مجموعه در واقع منتخب مفاتیح سلوک الصالحین می باشد که یکی از بی نقص ترین و کامل ترین انواع کتاب های ارتباط با خدا می باشد.

فونت واژگان در پک قرآن و مفاتیح:

فونت به کار رفته در کتاب مفاتیح به صورت درشت خط و بسیار خوانا به کار رفته است. همچنین در زیر متن عربی نیز ترجمه ای دقیق از سید جعفر رفیعی قرار گرفته که باعث درک بیشتر متون عربی می شود. 

همچنین چاپ واژگان نیز به صورت چند رنگ انجام شده به گونه ای که کلمات "الله" در هر قسمت به رنگ همان بخش نوشته شده است.

فونت استفاده شده در قرآن کریم کمی ریز تر می باشد چرا که کتاب قرآن به صورت کامل و 604 صفحه ای قرار گرفته. خطاط این کتاب عثمان طه و نوع خط نگاشته شده نیز نسخ می باشد.

سفارش عمده و چاپ یادبود:

در بالا توضیح داده شد که چرا این مجموعه، نفیس خوانده می شود و هیچ چیز در آن کم گذاشته نشده است. 

قرآن و مفاتیح ارزشمند ترین کتاب ها میان ما شیعیان می باشد و بهترین هدیه ای که هر کسی می تواند از برادر و یا خواهر مسلمانش داشته باشد. به همین منظور شما عزیزان می توانید برای سفارشات عمده از این مجموعه مبارک با ما در ارتباط باشید.

همچنین می توانید به عنوان خیرات اموات نیز چاپ یادبودی در ابتدای هر یک از کتاب ها قرار دهید که برای این منظور نیز می توانید به همکاران ما در واتساپ به شماره 09907631200 ارتباط بگیرید.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس