السلام علیک یا اباعبدالله... / فروش ویژه انواع کتب با موضوع اربعین و امام حسین حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب دانستنی های شگفت انگیزی از منظومه شمسی


قیمت پشت جلد: 1200000 ریال
قیمت برای شما: 600,000 ریال 50 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: يکشنبه 8 مرداد 1402

توضیحات

منظومه شمسی از ستاره ای به نام خورشید و هر آنچه پیرامون آن می گردد، شکل گرفته است. این منظومه شامل هشت سیاره و قمر های آن و.. می شود. منظومه شمسی یکی از بسیار منظورمه های شمسی است که در عالم وجود دارد و این است "دانستنی های شگفت انگیزی از منظومه شمسی".

کتاب "دانستنی های شگفت انگیزی از منظومه شمسی" با داشتن تصاویر متعدد و جذاب به همراه متون معتبر از رفرنس های علمی سعی در پاسخ به پرسش های افراد بالای 10 سال دارد.

معرفی کتاب دانستنی های شگفت انگیزی از منظومه شمسی:

بخشی از کتاب دانستنی های شگفت انگیزی از منظومه شمسی:

سیاره های سرد و تاریک اورانوس و نپتون، به غول های یخی شهرت دارند، چون آن ها ترکیبی از مواد یخی و گازی هستند. این دو سیاره، حلقه های کوچک و قمر های بی شماری دارند. فقط یک فضاپیما به نام ووی جر 2، از این دو سیاره بازدید کرده و هنوز کشفی صورت نگرفته است.

اورانوس پدیده عجیب و غریب منظومه شمسی است، چون با شیب به یک طرف به دور خورشید می چرخد! دانشمندان فکر می کنند دلیل این شیب آن است که اورانوس در اوایل حیات خود، با جسمی به اندازه زمین برخورد کرده است.

نپتون وسیع ترین و عریض ترین سیاره منظومه شمسی است. بادها با سرعت بالای 2000 کیلومتر بر ساعت ابر ها را می شکافند. این باد های وحشی زمانی موجب طوفان سهمگینی در کل این سیاره شدند. این سیاره لکه سیاه بزرگ نامیده می شود و هم اندازه کره زمین است.

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس