خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب مناجات الذاکرین - ارتباط با خدا


قیمت پشت جلد: 480000 ریال
قیمت برای شما: 456,000 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: يکشنبه 21 اسفند 1401

توضیحات

اثر ارزشمند پیش رو از کتاب های ارتباط با خدا یا همان منتخب مفاتیح الجنان می باشد که با نام "مناجات الذاکرین" توسط انتشارات نظاره به چاپ رسیده است. این کتاب دارای جلد سلفونی جذاب، چاپ دو رنگ، قطع جیبی (17*12) و منتخبی از ادعیه مشهور کتاب مفاتیح شیخ عباس قمی می باشد.

مشاهده صفحات اولیه کتاب + فهرست و متن

 

محتوای کتاب مناجات ذاکرین:

در کتاب های ارتباط با خدا و منتخب مفاتیح تلاش می شود تا کاربردی ترین مطالب موجود در کتاب مشهور شیخ عباس قمی گردآوری شود تا کار مومنین عزیز راحت تر گردد.

در کتاب "مناجات الذاکرین" نیز در 320 صفحه تلاش شده است تا فهرستی از مطالب مهم جمع آوری گردد که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

سوره های قرآنی شروع کننده محتوای این کتاب ارزشمند می باشد که در این بخش به سوره های یس، انعام، واقعه، الرحمن، جمعه، نبا، ملک، شمس، اعلی، قدر، زلزال، عادیات، کافرون، نصر، فلق، ناس، عصر، توحید وتعدادی از آیات مشهور و دعاهای قرآنی اشاره شده است.

هر نمازی که مومن در طول روز می خواند دارای تعقیباتی نیز می باشد که از سمت معصومین به آنها اشاره شده است. در کتاب مناجات الذاکرین نیز تعقیبات مشترک نماز های یومیه و تعقیبات مخصوص به هر یک از نماز ها نیز جمع آوری شده است.

بخش دعاها و زیارات نیز بیشترین حجم از این کتاب را فراگرفته است که در این دو بخش دعاهای توسل، کمیل، ندبه،سمات، عهد، یستشیر، صاحب الزمان، نور، مکنون، ادای قرض، دعاهای ماه های رجب شعبان و رمضان، زیارات امین الله، امام رضا، علقمه، عاشورا، حدیث کساء و زیارت اهل قبور وجود دارد.

نماز های مختلف نیز تشکیل دهنده آخرین بخش از محتوای جذاب کتاب "مناجات الذاکرین" می باشد که آداب و نحوه قرائت نماز هایی از جمله نماز حاجت مهم، توسعه رزق، شدت و سختی، غفیله، جعفر طیار، شب، نماز والدین، مسجد جمکران، امام زمان، میت و نماز های اول هر ماه و اول قبر آورده شده.

خرید کتاب مناجات الذاکرین:

انتشارات نظاره سابقه ای طولانی در عرصه انتشار و عرضه کتاب های منتخب مفاتیح دارد. کتاب "مناجات الذاکرین" نیز به دلیل جذابیت خاص و محتوای غنی که دارد از پرفروش ترین کتاب های این انتشارات می باشد که بی دلیل نیست این کتاب به چاپ سوم خود رسیده است.

جلد سلفونی زیبا، خط خوانا و درشت، چاپ دو رنگ کلمات، ترجمه روان فارسی از الهی قمشه ای و قابلیت حمل آسان، این کتاب را تبدیل به اثری محبوب در میان مردم کرده است.

شما عزیزان و همراهان فروشگاه اینترنتی کتاب قم نیز می توانید به وسیله ارتباط با همکاران ما در واتساپ به شماره 09907631200 این کتاب را به صورت عمده با تخفیف های ویژه و یا همراه با چاپ یادبود برای اموات به همراه طراحی کاملا رایگان، تهیه فرمایید.

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon

سلام. ختم انعام قبل از تلاوت شروع سوره توضبح نداشت

کاربر مهمان
سوالی داری بپرس