خرید کتاب رو به پایان - بیانات رهبری در خصوص صهیونیسم و پایان آن - خرید با 16% تخفیف حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می‌ دهند

مولف (پدیدآور) :

شلی رز شاروی

مترجم :

ساره سادات علوی


قیمت پشت جلد: 3400000 ریال
قیمت برای شما: 1,632,000 ریال 52 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: چهار شنبه 1 شهريور 1402

توضیحات

آیا تا به حال با افرادی برخورد داشته اید که انگار همه حرفشان را قبول دارند و همیشه وقتی درخواستی از سویشان مطرح می شود با تایید و موافقت دیگران همراه است؟

این مسئله به دلیل داشتن مهره مار یا جذابیت های موروثی شخصیتی نیست! این افراد صرفا آموخته اند که با هر فردی با چه لحن و چه کلماتی صحبت کنند تا موافقت او را جلب کنند.

کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می دهد از شما نمی خواهد که بنشینید و داشتن روابط خوب با دیگران را تصور کنید و منتظر بمانید تا این رویا به حقیقت بدل شود.

بلکه به شما می اموزد که چطور با گوش دادن به صحبت های دیگران، الگوهای زبانی و رفتاری آن ها را تشخیص دهید و با استفاده از آن الگوهای به زبانی تاثیرگذار بر مخاطبتان با او صحبت کنید.

14 الگو برای تسلط بر زبانی تاثیرگذار:

آموزه های کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می دهد صرفا به استفاده از کلمات با بار مثبت و اجتناب از کلمات با بار منفی ختم نمی شود!

در اصل این کتاب با ارائه اطلاعات مربوط و تمرین های موثر به شما خواهد آموخت که چطور کلماتی که در نگاه اول تاثیری خنثی دارند، می توانند باعث ایجاد تاثیرات مثبت و منفی در مخاطب شوند.

شما با اموختن این 14 الگو، می توانید علاوه بر ایجاد تغییر در روابط خود در زمینه مدنظرتان موجب بروز بهبود و تاثیرات مثبت در زندگی دوستان و همکارانتان شوید.

با استفاده از اموزه های کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می دهد می توانید حتی بر سخت گیرترین افراد نیز تاثیر بگذارید و تحسین آن ها را بر انگیزید.

معرفی کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می دهد:

کتاب کلماتی که دهن را تغییر می دهد بر مبنای نظریات روانشناسی سنجش شخصیت و جنبه‌های ارتباطی انسانی ساخته شده است و به شما ابزارها و تکنیک‌های قدرتمندی را می‌آموزد که می‌توانید به طور فعال از آنها در زندگی روزمره و ارتباطات شخصی خود استفاده کنید.

این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه با استفاده از این الگوها، احساسات و عقاید فرد را تغییر دهید و به نتایج برتر در مذاکرات، فروش و روابط شخصی دست پیدا کنید.

"کلماتی که ذهن را تغییر می‌دهند" به صورت جامع به توضیح هر الگوی تأثیرگذاری کلامی می‌پردازد و با مثال‌ها و تجربیات واقعی توضیح می‌دهد که چگونه هر الگو را می‌توانید در زندگی عملی و ارتباط با دیگران به کار ببرید.

با خواندن "کلماتی که ذهن را تغییر می‌دهند"، شما ابزارها و روش‌های قدرتمندی را برای تأثیرگذاری فعال در ارتباط با دیگران به دست خواهید آورد. این کتاب برای همهٔ افرادی که علاقه‌مند به ارتقای مهارت‌های ارتباطی خود و دستیابی به نتایج موثرتر در زندگی و کار هستند، بسیار مفید است.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس