فروش انواع کتب کمک آموزشی با ارسال رایگان + هدیه حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 2500000 ریال
قیمت برای شما: 2,000,000 ریال 20 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 5 مهر 1400

توضیحات

درباره کتاب مکیال المکارم:

کمتر کسی است که بخواهد پیرامون امام عصر (عج) تحقیقی بنماید و به کتاب مکیال المکارم مراجع ننماید و بدون تردید منبع غنی و سرچشمه ای صاف و زلال برای پژوهشگران است.

کتاب شریف مکیال المکارم یکی از آثار مجتهدی آگاه و دلباخته ای پر سوز و آه است که دلالت بر وسعت علم و ارادت و اخلاق و عشق او به درگاه امام زمان دارد.

عبارات زیبای کتاب و مطالب مستدل آن، کاملا روشن گر این است که مولف محترم مورد عنایات خاص حضرت بقیه الله بوده است.

 

نویسنده و مترجم کتاب مکیال المکارم کیست؟

 نویسنده این کتاب ارزشمند علامه سیدمحمد تقی موسوی اصفهانی است. که به گزارش خبرگزار سایت حوزه  علامه موسوی اصفهانی در دوران عمر کوتاه اما پربرکتش حدود هفده جلد کتاب و رساله نگاشت که از میان آنها چهار جلد پیرامون حضرت مهدی(ع) و غیبت و انتظار و وظایف منتظران می باشد. و مترجم این کتاب که از انتشارات عطر عترت می باشد توسط سید مهدی حائری قزوینی صورت گرفته است.

 

در ویدئو زیر می توانید معرفی و مشخصات کتاب مکیال را ببینید:

 

در مقدمه کتاب مکیال المکارم می خوانیم:

کتاب مکیال المکارم که با عنایت و دلالت و یاری خاص شخص آن بزرگوار ، تألیف گردیده - بیشتر به تشریح و توضیح این موضوع مهم پرداخته است و با دلایل عقلی و نقلی فراوان، لزوم دعای بسیار برای تعجیل فرج منجی عالم بیان شده است. پس از چند سال که از چاپ اول ترجمه این اثر می گذرد، این حقیر چشم به راه عنایتهای تازه ای از امام عزیز و سرور مهربانم به سر می برم و همچنان این «پیمانه ارزشها» را در آرزوی درک فیوضات معنوی به دست گرفته ام و از برکات آن برخوردار هستم، و پیوسته انتظار می کشم که مطالعه کنندگان این ارمغان پرارج روز به روز بیشتر شوند، و با این گنجینه بی مانند آشکار گردند، تا منتظران و شیفتگان آن امام غایب از نظر عجل الله فرجه الشريف - از شمار بیرون رود. خداوند را بسی شکرگزارم که توفیق دیگری نصیبم ساخت تا به تصحیح و بازنگری کتاب بپردازم مزایای این چاپ، ویرایش و تصحیح عبارتها، و تغییر بسیاری از سرفصل ها و مراجعه مجدد به منابع کتاب، و کارهای دیگری است که مجال ذکر همه آنها نیست.

در اینجا بر خود لازم می دانم از رادمردی وارسته و دلباخته حضرت ولی عصر - ارواحنا فداه ؛ مرحوم حاج مهدی جعفریان یاد کنم، که مرا در انجام ترجمه این کتاب تشویق کرد، و در چاپ نخستین آن، ناشر محترم را یاری نمود. همچنین قبولی این کمترین خدمت را برای خودم و تمامی دست اندرکاران چاپ و نشر آن، از درگاه خداوند خواهانم بار دیگر به توفیق الهی، این اثر ارزشمند را به کمک برخی از عزیزان، مطالعه، مراجعه تصحیح و مقابله نمودم و سعی کردم تا آنجا که ممکن بود کاستی های گذشته جبران شود. امیدوارم سبک و طرح نوین چاپ و نشر اخير، لطف و عنایت تازه ای از مولایمان حضرت بقية الله ارواحنا فداه را در پی داشته باشد و در پرورش افکار و تنظیم رفتار عموم بویژه نسل جوان و توجیه آنان به مسیر سعادت و کمال نقش مؤثری ایفا کند.

 

جهت خرید با تخفیف کتاب مکیال المکارم دوجلدی می توانید از سایت فروشگاه اینترنتی کتاب قم سفارش خود را ثبت کنید.

025-37743160    *     09907631200

 

 

پیشنهاد کتاب: مفتاح الصالحین

برای خرید کتاب دعا همراه با چاپ یادبود برای اموات بر روی لینک بالا کلیک کنید.

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس