فروش انواع کتب کمک آموزشی با ارسال رایگان + هدیه حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


سلیمانی عزیز (گذری بر زندگی و رزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی)

گروه نویسندگان :

عالمه طهماسبی . لیلا موسوی . مهدی قربانی


قیمت پشت جلد: 260000 ریال
قیمت برای شما: 234,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: پنج شنبه 10 تير 1400

توضیحات

کتاب سلیمانی عزیز از انتشارات حماسه یاران گذری بر رزم و زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی + متن کامل وصیت نامه سردار سلیمانی می باشد.

در صفحه 194 کتاب سلیمانی عزیز می خوانیم:


ندای «هل من ناصر» دفاع از حرم که به گوشم خورد، درس و بحث را تعطیل کردم و رفتم سوریه، گرم جنگ بودیم، نه زمستان و تابستان داشت، نه روز و شب. عملیات پشت عملیات، تا رسیدیم به بوکمال. بوکمال آخرين سنگر داعشی ها بود که ریشه شان را کندیم. دیگر دشمنی باقی نمانده بود. توی قرارگاه حاجی را دیدم. آمده بود به بچه ها خداقوت بگوید. نشستم کنارش. «حاجی! جنگ دیگه تموم شده، با اجازه تون من برگردم سر درس و زندگیم.» و بعد بغضم را فرو دادم و گفتم: «سفره جنگ رو جمع کردن، ما جا موندیم از قافله شهدا، برای ما دعا کنید.» دستم را گرفت توی دستش و فشار داد: «فلانی! خیلی عجله نکن. به زودی به جنگ سنگینی خواهیم داشت که همه شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم آرزو می کنند کاش بودند و در این جنگ کنار شما می جنگیدند.» حاجی برای همه انگشتر آورده بود، بین رزمنده ها فقط بخت با من بار نشد که انگشتر بگیرم. انگشترها که تمام شد، حاجی لبخندی زد و گفت: «به جای انگشتر بیا عکس یادگاری بگیریم.

 راوی: حجت الاسلام محمد مهدی دیانی منبع: موت سخنرانی در یادواره شهید سلیمانی در مسجد امام حسن مجتبی ع ، قم

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon

هر چه از سردار دلها در کتاب ها گفته شود باز هم کم است. چه رشادت ها که انجام ندادن. همه ایران مدیون حاج قاسم عزیز هستن. این کتاب مطالب خیلی قشنگی رو بیان کرده. خاطرات زیبایی رو مطرح کرده. به همه پیشنهاد میکنم که این کتاب رو تهیه کنن و بخونن.

کاربر مهمان
سوالی داری بپرس