خرید کتاب زیارت عاشورا با تخفیف جذاب ویژه محرم و یادبود اموات حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


یادگاران 25 - شهید حسن تهرانی مقدم

مولف (پدیدآور) :

فرزانه مردی


قیمت پشت جلد: 110000 ریال
قیمت برای شما: 107,800 ریال 2 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 25 مرداد 1400

توضیحات

داستان شهید حسن تهرانی مقدم این بار در کتاب یادگاران 25 گردآوری شده است . این کتاب فقط و فقط صد خاطره کوتاه از مردی است که با آرزوی بلندش برای کشور و دینش اقتدار به ارمغان آورد. خاطرات و یاد شهید حسن تهرانی مقدم هنوز هم در قاب چشم خیلی ها جا مانده است و هر کدام به زبان دل خود آنچه از او دیده اند را می گویند.

پیشنهاد ما: خرید کتاب ذکر مبارک

برشی از کتاب یادگاران 25 - شهید حسن تهرانی مقدم:

فضای هتل در سوریه و رفت و آمدهای افسران روسی و نوع پوشش زنان سوری برای نیروهای جوان موشکی ایران غریبه بود. حسن نیروهایش را در یکی از اتاق های هتل جمع کرد و گفت: «بستر جنگ آبستن حوادث تازه ایه، محبت و خنده های سوری ها نباید ما رو از مأموریت اصلی مون غافل کنه، هر جور شده باید این آموزش روخوب یاد بگیریم. مسائل حاشیه ای نباید از اصل قضیه دورمون کنه. بار امانتی را شهدا روی دوش ما گذاشتن باید به سرمنزل مقصود برسونیم.

من به همه تون ایمان دارم و مطمئنم که درست انتخاب کردم. توکل مون به خدا باشه و با این حال در کنار هدف اصلی مون که یادگیری موشکه، به دو مسئله دیگه هم باید توجه کنیم؛ اول، از تاثیر معنوی روی سوری ها غافل نشیم، معنویت توی جبهه هامون رو باید به فضای پادگان سوریه منتقل کنیم. دوم، حتما به جمع آوری اطلاعات موشکی اهمیت بدیم. وقتی از اینجا برگردیم باید یه چیزی تودست و بال مون باشه که به بقیه هم یاد بدیم. ما کار بزرگی رو شروع کردیم. دشمن بزرگی داریم، در حد دشمن بزرگ باید کار و تلاش کنیم. »

صفحه 31 کتاب یادگاران 25 - شهید حسن تهرانی مقدم

پیشنهاد ما: خرید کتاب صبح شام

 

سبد خرید این کتاب فعلاً فعال نیست

سعی می کنیم این کتاب رو در اسرع وقت موجود کنیم

از این که با شکیبایی همراه ما هستید از شما متشکریم

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->