مجموعه جذاب دانستنی های شگفت انگیز همراه با 40 % تخفیف حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


حقیقت دوازدهم: اثبات ولادت امام زمان (عج)


قیمت پشت جلد: 240000 ریال
قیمت برای شما: 235,200 ریال 2 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: يکشنبه 18 دي 1401

توضیحات

حضرت مهدی (عج) آخرین منجی تاریخ بشریت و دوازدهمین امام ما شیعیان می باشد که هم در زمان تولد ایشان افراد مختلفی در پی قتلشان بودند و چه در زمان حال عده ای کثیر در پی دروغ خواندن وجود این فرشته پنهان در پیدایی ها هستند. کتاب "حقیقت دوازدهم" به قلم مهدی خدامیان آرانی به اثبات و حقیقت جویی در مورد ولادت امام زمان (عج) می پردازد تا به این نکته برسیم که ولادت امام زمان دروغ نیست!

 

معرفی کتاب حقیقت دوازدهم:

همه ما به آن یار آسمانی، علاقه زیادی داریم و عشق به او را در تمام وجود خود احساس می کنیم. اعتقاد به آن امام مهربانی ها است که امید به فردای زیبا را در قلب ما زنده نگاه می دارد.

چند وقتی است که عده ای تلاش می کنند تا این عشق و علاقه را از جامعه ما بگیرند، برای همین، اقدام به چاپ کتاب « عجیب ترین دروغ تاریخ » نموده اند و در آن، ولادت حضرت مهدی ، را دروغ عجیب تاریخ خوانده اند.

به ما یاد داده اند که همیشه با انصاف باشیم و به همین دلیل، به هوش نویسنده آن کتاب ، آفرین می گویم. زیرا او جوانان شیعه را به خوبی شناخت و دانست که باید چه چیزی را از آنها بگیرد تا همه چیز را از آنها گرفته باشد؟ و این چنین بود که من هم ، قلم به دست گرفتم تا با خون قلم خود به دفاع از امام روشنی ها بپردازم .

و این چنین بود که کتاب « حقیقت دوازدهم» نوشته شد و اکنون، مهمان روحيه حقیقت جوی شماست و می خواهد ولادت امام زمان را از کتاب های اهل سنت برای شما روایت کند.

آیا طلوع خورشید دروغ است؟

با این که اعتمادم به سخنان آقای عثمان خميس از بین رفته و دروغگویی او را به چشم دیده ام ، اما باز به مطالعه کتاب او ادامه می دهم . راستش را بخواهید من باور نمی کردم که او بخواهد این گونه با فرهنگ مهدویت، مبارزه کند.

اکنون که دروغ او را فهمیده ام از این همه هیاهوی او واهمه ای ندارم . وقتی کسی برای ضربه زدن به شیعه به این دروغ های بزرگ پناه می برد، معلوم می شود او در مقابل حقیقت ، کم آورده است.

اما من باید کتاب او را بخوانم و به جوانان شیعه کمک کنم تا آنها بتوانند از اعتقاد خود دفاع کنند.
اکنون، نویسنده یک حرف تازه ای می زند. به نظر من مهم ترین قسمت این کتاب، این جمله است که اساسا کتاب با این جمله نوشته شده است: همه فرقه ها ... می گویند که بعد از حسن عسکری ، فرزندی باقی نمانده است...

صفحه 20 کتاب حقیقت دوازدهم

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس