فروش ویژه کتاب «الغارات» - با مقدمه استاد پناهیان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


منتخب مفاتیح الجنان (مفتاح الصالحین) کیفی زیپدار

مولف (پدیدآور) :

حاج شیخ عباس قمی

مترجم :

الهی قمشه ای مهدی


قیمت پشت جلد: 800000 ریال تاریخ بروزرسانی: چهار شنبه 10 فروردين 1401

توضیحات

کتاب "مفتاح الصالحین" نیز یکی از انواع مختلف کتاب های منتخب مفاتیح الجنان و یا ارتباط با خدا می باشد که با ویژگی های خاصی که در خود دارد می تواند یک انتخاب خوب در این زمینه محسوب گردد.

این کتاب ارزشمند که منتخبی بر مفاتیح حاج شیخ عباس قمی است. در قطع جیبی (17*12) کیفی زیپدار با 604 صفحه به چاپ رسیده است.

خصوصیات مفتاح الصالحین:

این کتاب یکی از پرفروش ترین آثار انتشارات آیین دانش می باشد. اما حال دلیل این این فروش و استقبال گسترده از این کتاب ویژگی های مثبتی است که آن را فراگرفته است.

زیبایی این کتاب به دلیل داشتن جلدی چرم گونه و همچنین کیفی دو چندان شده است. در کنار این اثر زیپ روانی جهت باز و بسته نمودن کتاب نیز قرار داده شده است.

زمانی که این کتاب باز شود با خط خوش و خوانای آن برخورد می کنید. نوشته هایی درشت خط که خواندن آنها به سهل ترین حالت ممکن می باشد. در زیر عبارات عربی نیز ترجمه روان فارسی برای درک معنا و مهفوم عبارات قرار گرفته است.

فهرست و محتوای قرار گرفته در مفتاح الصالحین نیز بسیار غنی می باشد و شامل انواع زیارات، دعا ها، اذکار و سوره های مبارک قرآن کریم می باشد.

کتاب "مفتاح الصالحین" دارای ابعاد نیم جیبی (12*9) با همین مشخصات و ویژگی ها می باشد که شما عزیزان برای اطلاع از موجودی می توانید به شماره 09907631200 در واتساپ پیام دهید

ویژگی های ظاهری مفتاح الصالحین:

همانطور که گفته شد این کتاب ابعاد بسیار مناسبی دارد و در سایز جیبی (17*12) به چاپ رسیده است که همین موضوع باعث حمل و نقل آسان آن می شود.

کیفی بودن این کتاب هم بدین معناست که با داشتن زیپی روان در اطراف کتاب و پس از بسته شدن آن ظاهر این کتاب همانند کیف می شود و جلد چرمی آن هم زیبایی خاصی به کتاب می دهد. 

خطاطی درون این کتاب هم به صورت دو رنگ و با فاصله هایی مناسب از هم صورت گرفته، که هم موجب جلوگیری از خستگی چشم و هم خوانا بودن کتاب می شود.

نکته جالب این کتاب کاغذ هایی است که در آن استفاده شده است که در عین داشتن 604 صفحه و جامعیت، بسیار سبک می باشد.

یادبود اموات:

از آنجایی که "مفتاح الصالحین" یک اثر بسیار زیبا و مردم پسند می باشد و به صورت کیفی نیز به چاپ رسیده است. این امکان صورت گرفته تا در اولین صفحه از این کتاب یادبودهای شما عزیزان برای از دست رفتگان قرار گیرد.

شما می توانید برای درخواست عمده این کتاب همراه با چاپ یادبود با طراحی رایگان با شماره 09907631200 در واتساپ با ما در ارتباط باشید.

سبد خرید این کتاب فعلاً فعال نیست

سعی می کنیم این کتاب رو در اسرع وقت موجود کنیم

از این که با شکیبایی همراه ما هستید از شما متشکریم

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->