السلام علیک یا اباعبدالله... / فروش ویژه انواع کتب با موضوع اربعین و امام حسین حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 650000 ریال
قیمت برای شما: 598,000 ریال 8 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: سه شنبه 31 مرداد 1402

توضیحات

در این روزها تا پای بحث با کسی می‌نشینیم سؤال می‌کند که چند نمونه از دستاوردهای این چهل‌ساله را بیان کن؟ ما باید بگویم چند نمونه که هیچ، چند صدهزار نمونه برایت فهرست خواهم کرد. این ایران مقتدر را ما ساخته‌ایم...

پس از استقبال بی‌نظیر مردم عزیز ایران از کتاب صعود چهل‌ساله، این بار کتاب "ایران مقتدر" به قلم سید محمدحسین راجی خلاصه‌ای کاربردی از آن کتاب است که آمارهای بین‌المللی درباره جمهوری اسلامی ایران را بررسی می‌کند.

خلاصه کتاب ایران مقتدر:

دستاوردهای انقلاب حقیقتاً دستاوردهای عظیم و شگفت‌آوری است. البته متأسفانه ما کم‌کار کرده‌ایم در تبیین این دستاوردها، گاهی در سخنرانی، گاهی در یک بیان تلویزیونی یک چیزهایی گفته شده منتها خیلی بیش از این، میدان وجود دارد برای اینکه دستاوردهای انقلاب را بگوییم.

حقاً در مهم‌ترین بخش‌های حیات اجتماعی، انقلاب دستاوردهای فوق‌العاده و عظیمی دارد. اصلاً من تعجب می‌کنم! بعضی‌ها که حالا حرف‌های دیگری می‌زنند، چطور اینها را نمی‌بینند؟

این حادثه مهم خدمت‌رسانی به مردم را در پدیدآوردن زیرساخت‌های اساسی.

این‌همه زیرساخت اساسی در کشور به وجود آمده راه سد، آب‌رسانی، برق‌رسانی، گازرسانی، توسعه صنعت، نوسازی کشاورزی، گسترش اعجاب آورد دانشگاه‌ها و...

بیانات مقام معظم رهبری در دیار با مردم آذربایجان شرقی در تاریخ 29 بهمن‌ماه سال 99

گزیده ای از کتاب ایران مقتدر:

در دو دهه گذشته موتور پیشران حرکت علمی کشور با محور قراردادن پژوهش با سرعت بسیار زیادی به حرکت درآمده است. بنا بر گزارش پایگاه علمی نیوساینتیست ایران در سال ۲۰۱۰ (۱۳۸۸ش) بیشترین سرعت رشد را در زمینه تولیدات علمی در میان تمامی کشورهای جهان از آن خودکرده است.

طبق این گزارش بر اساس اطلاعات پایگاه علمی کلاریویت آنالیتیکس یا ISI سرعت رشد علمی ایران یازده برابر متوسط جهانی بوده است.

سهم ایران از تولید علم دنیا نیز از ۰٫۰۷ درصد در سال ۱۳۷۴ به ۲ درصد در سال ۲۰۲۰ (۱۳۹۸) رسیده است؛ یعنی اکنون سهم ما از تولید علم جهان نزدیک به دوبرابر سهم ما از جمعیت دنیاست

 

پیشنهاد ما: خرید بحار الانوار

 

پیشنهاد ما: خرید کتاب علل الشرایع

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس