مجموعه جذاب دانستنی های شگفت انگیز همراه با 40 % تخفیف حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 900000 ریال
قیمت برای شما: 837,000 ریال 7 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 5 دي 1401

توضیحات

کتاب "پناهم باش" مجموعه روایت‌های مستند از رویارویی نزدیک خانواده‌هایی است که در مقطعی از زمان باید تصمیم بزرگی می‌گرفتند. تصمیم برای نگه‌داشتن جنین خود یا اسقاط آن. به‌راستی آیا برای یک مادر، سقط یک موجود زنده در بدنش آسان است؟

پیشنهاد ما: خرید کتاب نهج البلاغه با ترجمه اقای دشتی

معرفی کتاب پناهم باش:

پناهم باش اثری است پیرامون مواجهه خانواده‌ها با مسئله سقط جنین. روایت‌هایی واقعی، آموزنده و خواندنی از انسان‌هایی که هرکدام به دلایلی مختلف در یکی از بزرگ‌ترین و سخت‌ترین دوراهی‌های زندگانی خود قرار گرفته و دست به انتخاب زده‌اند.

بعضی از آن‌ها به دلیل پزشکی و احتمال معلولیت جنین خود دچار تردید شده‌اند و برخی به‌خاطر شرایط فرهنگی و خانوادگی مانند بارداری ناخواسته، بارداری در سنین بالا، بارداری در دوران عقد، ترس از فقر و شرایط اقتصادی و... برخی بدون تردید تصمیم قطعی خود را گرفته‌اند.

برخی دوران پرفرازونشیب و پراسترسی برای انتخاب طی کرده‌اند و هر کدامشان بعد از انتخاب با پنجره جدیدی از زندگی مواجه شده‌اند. پنجره‌ای از جنس فرصت یا حسرت...

پیشنهاد ما: خرید کتاب دکل کتاب درباره گام دوم انقلاب در قالب یک کلاس پرسش پاسخ

گزیده‌ای از کتاب پناهم باش:

دستم را روی شکمم می‌گذاشتم و می‌گفتم:«فاطمه جونم! قربانت برم! حالت خوب مامان جانم؟» بعد دوتا ضربه به شکمم می‌زدم. دو تا دست کوچولو از اون طرف با دوتا ضربه جوابم را می‌داد.

اشک می‌ریختم و می‌گفتم :«فاطمه جونم! معلومه که حالت خوبه. اگه سالم نباشی که این‌طور جواب منو نمی دی.» 

در همین خیال‌های خوشم تصویر یک بچه معلول جلوی چشمم می‌آمد و دوباره گریه می‌کردم ... با خودم می‌گفتم :«عزیزم، هر طوری باشی من نگهت می‌دارد.» اما ته دلم نگران بود. آیا من توانایی نگهداری بچه معلول را دارم؟

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس