مسابقه کتابخوانی (عسل مثل یه قصه) + همراه با جوایز نقدی حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 630000 ریال
قیمت برای شما: 598,500 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: يکشنبه 13 آذر 1401

توضیحات

از من می شنوید اختلافات بین همسران بعد از ازدواج اصلا از شیرینی های زندگی است، مگر نمی گویند که زن و شوهر دعوا کنند و ابلهان باورش . آری این اختلاف می تواند در هر موضوعی باشد حتی موضوعات و اختلافات مذهبی.

کتاب "بهشت اجباری" به قلم میثم یاسا به سراغ موضوعی رفته است که گاهی اوقات به گونه ای عمیق می شود که کار یک زندگی را به طلاق می کشد اما در واقع می توان به خوبی آن را کنتزل کرد. کتاب "بهشت اجباری" اثری است برای مهارت مدیریت اختلافات مذهبی همسران.

پیشنهاد ما: کتاب داداش ابراهیم

گزیده ای از کتاب بهشت اجباری:

حالا بعد از گذشت یک سال از ازدواجشان احساس بیگانگی می کنند نه یگانگی، دعواها و نزاعشان بیش از دل خوشی ها و دلگرمی هایشان است. 

به کمتر بهانه ای برای هم لشکرکشی می کنند. در هر دعوایی خانم به آقا می گوید :«تو توی خواستگاری گفتی متدین و دین داری، اما حالا نمازت رو هروقت می خوای می خونی، به خمس هم که اعتقادی نداری. بدتر از همه باعث شدی منم رابطه ام رو با خانواده م قطع کنم. اونم فقط به خاطر اختلاف بچه گانه ت با برادرم.»

آقا هم که دلش پر است می گوید:« آره! من شل مذهبم، ولی بی غیرت نیستم که تو هروقت دلت بخواد چادر سرکنی، هر وقت بخواد نکنی، برا هر مهمونی کلی سرخاب سفیدآب کنی و بعد بگی فامیلم هستن نامحرم فامیل و غیر فامیل نداره»

این اختلاف های مذهبی کوچک، نرم نرمک بین آن دو ریشه دواند و بزرگ شد. هر یک از آنها می خواست دیگری در بهشت اجباری او زندگی کند. غافل از اینکه بهشت با اجبار جهنم است.

پیشنهاد ما: کتاب توحید مفضل

پیشنهاد ما : کتاب امواج اراده ها

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->