کتاب "تنها گریه کن" روایت اشرف سادات منتظری (همراه با مسابقه + جوایز نقدی) حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


خودت را به فنا نده (افکارت را رها کن و به زندگیت بچسب)

مولف (پدیدآور) :

گری جان بی شاپ


قیمت پشت جلد: 400000 ریال
قیمت برای شما: 340,000 ریال 15 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 17 مهر 1400

توضیحات

درباره کتاب خودت را به فنا نده (افکارت را رها کن و به زندگیت بچسب) 

به جای اتلاف وقت در مورد حسادت و غبطه خوردن به چیزهایی که دیگران دارند، روی آن چه برای خود و زندگی ات مهم است تمرکز کن. اگر خوبی ها را جایگزین حسادت، هوسرانی و...کنی و روال زندگی ات را تغییردهی، هرچیزی، رو به بهتر شدن می رود. وقتی به این درک برسیم که برای انجام هر کاری اراده داریم، می توانیم افکار و احساسات نیمه هوشیار خود را پیش از آنکه برخلاف میلمان رفتار کنند، کنترل کنیم.

تو می توانی در مورد هر آن چه که واقعیت زندگی ات را مشخص می کند، تصمیم بگیری و با شناختی که از خود داری از قدرت درونیات بهره ببری. بی اشتیاقی واقعیتی است که فقط خودت عامل ایجاد آن هستی. افکاری مانند «من شکست خورده ام ، چون میلیونر نیستم».

می توانی تمامی آشفتگی های گفتگوی درونی و احساسی خود را ببینی و به این امر یقین پیداکنی که وقتی اشتیاق انجام کاری را داشته باشی ، هیچ چیز مانع تو نمی شود. چنانچه اشتیاق انجام کاری را داشته باشی، آن را به تعویق نمی اندازی. از مسئولیت هایی که قبول کرده ای غافل نمی شوی . زیرا احساس خاصی نسبت به انجام آنها داری . رضایت همان چیزی است که عامل جریان زندگی بوده . ذات بی انتهای امکان ، آن چه در آینده رخ می دهد و امرکلی که شروع به انجام آن میکنی.

از خودت بپرس «آیا من اشتیاق دارم ؟» آن قدر این جمله را تکرار کن تا به وضوح آن را بشنوی و اولین جمله ای باشد که در ابتدای صبح و پایان شب آن را تکرار میکنی. هنگام رانندگی و زمان دوش گرفتن . با خود تکرار کن. آن قدر این جمله را از خود بپرس و بپرس تا اینکه ندای طنین انداز "آری" و "بلى" از ضمیر تو برخیزد. من اشتیاق دارم دوباره از تو می پرسم، «آیا اشتیاق داری؟»

پیشنهاد کتاب:

شاید به کتاب راهبی که فراری اش را فروخت علاقه مند باشد.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس