خرید کتاب زیارت عاشورا با تخفیف جذاب ویژه محرم و یادبود اموات حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


راز قلعه حمود: خاطرات روحانی شهید مدافع حرم سید اصغر فاطمی تبار

مولف (پدیدآور) :

اعظم محمدپور


قیمت پشت جلد: 300000 ریال
قیمت برای شما: 285,000 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: بیش از شش ماه پیش

توضیحات

کتاب راز قلعه حمود نوشته اعظم محمد پور از انتشارات خط مقدم و خاطرات روحانی شهید مدافع حرم سید اصغر فاطمی تبار است. که تصمیم گرفته شد این کتاب از زبان مادر شهید نوشته شود.
راوی داستان این کتاب سید بیگم جان مادری صبور رنج کشیده و ۷۰ ساله است. او زندگی فرزندش در دفاع از اهل بیت در سوریه را روایت می‌کند.


رحیم گفت: ۱۴ آذر آخرهای شب اعلام کردند آماده شوید برای عملیات تیم اصلی را جمع کردند و گفتند کارتان داریم از تیپ امام حسن مجتبی ۳ گردان باید عملیات می‌کردند. و از بین این گردان ها اجرا کننده اصلی و نوک پیکان حمله گردان امام حسین بود. اما نوک پیکان حمله گردان امام حسین هم ۱۵ نفری بودند که باید می‌رفتند و منطقه را پاکسازی می کردند تا عملیات اجرا شود

برشی از کتاب راز قلعه حمود:


عملیات طوری بود که تیپ امام حسن مجتبی در وسط تیپ فاطمیون در سمت راست و زینبیون در سمت چپ بود. و اجرا کننده اصلی گردان امام حسین بود. همان گروه ۱۵ نفری بود بهمن اصرار داشت که از گروهان خارج شود و در این گروه ۱۵ نفری قرار بگیرد. این موضوع را به من گفت من که خودم از همین گروه ۱۵ نفری بودم به او گفتم نمی شود تیم ها بسته شده اند ۱۵ نفر این تیم هم متخصص هستند و تو نمی توانی واردشان شوی.

این گروه نیروهای خاص بودند که برای این ماموریت انتخاب شده بودند افراد این تیم باید کسانی با روحیه و قوی می بودند چون روحیه دهنده سه گروه پشت سرشان بودند به این ۱۵ نفر گفته شد که وصیت نامه هایشان را بنویسند و بدانند که راه برگشتی ندارند.
مراقب باشند کاری نکنند که روحیه این سه تیم خراب شود شکل عملیات طوری بود که سه روستا در یک خط کنار هم قرار می‌گرفتند و آرایش تیپ ها مثل خط دفاع فوتبال بود و این ۱۵ نفر باید دروازه‌بان را می‌زدند تا دو تیم به دیگر بتوانند جلوتر بروند و خطها و روستاها را به کنترل درآورند.
کتاب راز قلعه حمود صفحه ۱۷۶

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->