مجموعه جذاب دانستنی های شگفت انگیز همراه با 40 % تخفیف حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


آقا سعید


قیمت پشت جلد: 1300000 ریال
قیمت برای شما: 1,170,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: پنج شنبه 8 ارديبهشت 1401

توضیحات

چه زیباست که اگر اسوه ات و رهبرت نامی به این زیبایی برایت انتخاب کند. خوشا به حالت ای آقا سعید، رهبر انقلاب شهید سید محمد سعید جعفری را شهید پیشرو نامید. البته از سعید قصه مان بعید نبود بالاخره از نسل علی ابن ابیطالب بود...

امام خامنه ای در مورد این شهید فرموده است: شهید سید محمد سعید جعفری، شهید پیشرو و پیشتاز با جمع رفقای خودش رفتند از پادگان لشگر سنندج دفاع کردند، فهمیدند که معنای این دفاع چیست، تسلط ضد انقلاب بر یک پادگان نظامی معنایش چیست، این زود فهمیدن، به وقت فهمیدن، به هنگام عمل کردن و پاسخ به نیاز دادن این آن نقطه برجسته ایست که نباید مغفول بماند.

هوشمندی و باهوشی سعید بسیار عجیب بود. آنقدری دین و مذهب برایش جذاب بود و به آن علاقه مند بود که اولین سخنرانی اش را در 12 سالگی و در روز ولادت امام علی بر روی منبر مسجد آیت الله بروجردی شرح یکی از خطبه های نهج البلاغه بوده است و در 16 سالگی هم رسما در مساجد و جلسات دینی به سخنرانی می پرداخت.

سید محمد سعید جعفری در روز 18 بهمن1331 در قصر شیرین و در ایام تصدی پدرش بر گمرک خسروی به دنیا آمد  در نهایت هم آنقدر عشق به علی (ع) داشت که در 5 آبان 1359 در شب خجسته عید قدیر در خط مقدم به شهادت رسید.

حال در کتاب "آقا سعید" که توسط انتشارات راه یار در قطع وزیری و با 662 صفحه به چاپ رسیده است تلاش شده است تا ابعاد مختلف زندگی این شهید بزرگوار مورد بررسی قرار گیرد.

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس