خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 600000 ریال تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 6 فروردين 1403

توضیحات

کتاب ارتباط با خدا طریق الصالحین 352 صفحه یکی از زیباترین انواع کتب ارتباط با خدا انتشارات هادی مجد و یا محصولات امام رضا می باشد که شامل 17 سوره قرآن، هدیه احمدیه، ادعیه منتخب و مجرب زیارات معصومین، آداب نماز به انضمام ختم سوره های یس، واقعه و انعام می باشد.

طریق الصالحین دارای 352 صفحه می باشد و در قطع جیبی با سایز 17*12 و با جلد سلفون و سخت با طراحی بسیار زیبا و شکیل به چاپ رسیده است.

معرفی طریق الصالحین:

مردان و زنان مومن در مواجه شدن با مشکلات مادی و معنوی روی به درگاه الهی آورده و با دعا و توسل خواهان رفع نیازمندی های خود از ایزد منان می شوند.

در این بین آنان دنبال دعاهای مجرب و مستند می گردند تا با خواندن آنها سریعتر به آمال و آرزوهای خود برسند.

بر این اساس این کتاب منتخب در بردارنده دعاهایی است انتخاب شده از کتاب شریف مفاتیح الجنان که بیشتر مورد استفاده مومنان قرار می گیرد.

امتیاز دیگر کتاب "طریق الصالحین" این است که تمامی دعاها و مناجات با ترجمه تحت اللفظی آورده شده است تا خواننده محترم معنای هر کلمه و جلمه را با رجوع به زیرنویس آن کلمه و جمله دریابد و به راحتی معنای فارسی دعاها و مناجات را بفهمد که در این صورت امید است دعاها با توجه بیشتر خوانده شود و سریعتر به هدف اجابت مقرون گردد.

ظاهر کتاب طریق الصالحین:

ارتباط با خدا طریق الصالحین تنها دارای 352 صفحه می باشد که در همین تعداد صفحه محدود فهرست طویل و طولانی از ادعیه و زیارات را در دل خود دارد.

فونت به کار رفته در این کتاب بسیار خوانا و درشت خط می باشد که به همین دلیل همگان توانایی خوانش این متون را دارند. در زیر متون عربی نیز ترجمه ای روان از رفیع الدین سید جعفر رفیعی قرار داده شده است.

این کتاب در دورنگ به همراه جلدی با طراحی زیبا و جنس سلفون سخت به چاپ رسیده است که در کنار حجم کم (352 صفحه) باعث استحکام و جابجایی راحت این اثر می گردد.

چاپ یادبود:

طریق الصالحین، منتخبی است از کتاب شریف مفاتیح الجنان که در این بین با داشتن جلدی سخت و زیبا می تواند گزینه ای خوبی برای خیرات اموات باشد که نیازمند چاپ یادبود نیز می باشد.

شما عزیزان می توانید برای سفارش یادبود برای طراحی کاملا رایگان با ما در واتساپ به شماره 09907631200 در ارتباط باشید

سبد خرید این کتاب فعلاً فعال نیست

سعی می کنیم این کتاب رو در اسرع وقت موجود کنیم

از این که با شکیبایی همراه ما هستید از شما متشکریم

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس