خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


ثبت شکایت در سایت

شرایط و قوانین استفاده ازخدمات فروشگاه اینترنتی کتاب قم:

شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان استان قم با توکل بر خداوند متعال و با استمداد از کریمه اهل بیت (علیهم السلام ) با داشتن اتاق فکر تخصصی در زمینه ارایه الگوی صحیحی از سبک زندگی در ارائه محصولات خود با دقت خاصی گام بر میدارد و به منظور در اختیار گذاشتن محتوای مناسب از کارشناسان و نویسندگان متبحر در این زمینه استفاده می‏ کند. شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان استان قم اذعان مینماید که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت ممکن از لحاظ توصیفی و تشریحی دچار خطا گردیده باشد که جا دارد در این مقام پیشاپیش عذر خواهی نموده . و بیان میداریم اگر محصول ارائه شده توسط شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان استان قم دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت را داشت تنها راه حل، استرداد محصول قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

در وب ‏ سایت شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان استان قم سروﻳس ‏های نرم افزاری سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏ شود و سایت شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان استان قم تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد صحیح سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد را بر عهده ندارد.

سایت شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان استان قم ( کتاب قم ) ممکن است دارای سرویس ‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس ‏های جمعی، همچون کانال اطلاع رسانی در تلگرام ، اتاق گفتگو، تالار گفتگو، شبکه دوستان و سرویس‏ های دیگری باشد که برای تسهیل آشنایی شما با این شرکت و خدمات آن است.

شما می توانید جهت ثبت نقطه نظرات ، پیشنهادات و ثبت شکایات خود به آدرس این شرکت تعاونی به :

قم – خیابان معلم – مجتمع ناشران – طبقه چهارم – واحد 401 مراجعه بفرمایید.

و یا در قسمت تماس با ما نسبت به ثبت نظر خود اقدام بفرمایید، که محققا این امر در اسرع وقت پیگیری خواهد شد. و ان شاءا... نظر مشتریان عزیز جلب خواهد شد.

با آرزوی توفیق روز افزون شما عزیزان و دوستداران فرهنگ علی الخصوص نشر فرهنگ دینی.

کلیه محتویات سایت شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان استان قم شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان استان قم تعلق دارد.

سوالی داری بپرس