خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


ارتباط با خدا (به همراه ختم یاسین،واقعه و انعام)

چاپخانه :

دژ

مولف (پدیدآور) :

حاج شیخ عباس قمی


قیمت پشت جلد: 600000 ریال
قیمت برای شما: 540,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: سه شنبه 1 اسفند 1402

توضیحات

کتاب "ارتباط با خدا (به همراه ختم یاسین، واقعه و انعام)" اثری است که علاوه بر منتخب مفاتیح الجنان بودن ویژگی خاصی دارد که آن را از سایر منتخب های مفاتیح متمایز می سازد و آن هم محتوای اختصاصی برای ختم سوره های یاسین، واقعه و انعام می باشد.

هرچه از فضیلت های سه سوره یاسین، واقعه و انعام بگوییم کم لطفی کرده ایم. مومنین در موقعیت های بسیاری برای رفع حاجات خود این سه سوره را ختم می کنند و لازم می باشد تا از نحوه ختم و ثواب این کار نیز مطلع باشند.

فهرست کتاب ارتباط با خدا (به همراه ختم یاسین، واقعه و انعام):

همانگونه که گفته شد اثر حاضر هم منتخبی از مفاتیح الجنان می باشد و علاوه بر آن نیز به ختم سه سوره یاسین، واقعه و انعام پرداخه شده است، در ادامه به معرفی فهرست و مطالب ذکر شده خواهیم پرداخت:

در اولین قسمت، این کتاب به سوره های مختلفی از قرآن کریم متبرک شده است. سوره هایی همچون یس، ارحمن، واقعه، جمعه، ملک، نبا، اعلی، شمس، قدر، زلزله، عادیات، کافرون، نصر، اخلاص، فلق، ناس و انعام.

در همین ابتدا نیز ویژگی متمایز کننده کتاب "ارتباط با خدا (به همراه ختم یاسین، واقعه و انعام)" قرار دارد، یعنی طریقه ختم و ثواب ختم سوره های قرآنی ذکر شده است.

در ادامه نیز تعقیبات مشترکه، تعقیبات خاص، آداب نماز های حاجت مهم، توسعه رزق، شب اول قبر، جعفر طیار، اول هر ماه، نماز شب، مسجد جمکران، میت، دعاهای طلب رزق، کمیل، ندبه، فرج، عهد به همراه زیارات حضرت فاطمه زهرا،عاشورا، وارث، علقمه و.. قرار گرفته اند.

همچنین به اعمال مختص ماه مبارک رمضان در این کتاب نیز پرداخته شده است.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس