خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


دعای معراج


قیمت پشت جلد: 100000 ریال
قیمت برای شما: 87,000 ریال 13 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: يکشنبه 12 شهريور 1402

توضیحات

"دعای معراج" یکی از دعاهایی با فضیلت و ثواب بسیار می باشد. دعایی که یادآور معراج و رسیدن پیامبر اکرم به آسمان هفتم و درگاه پروردگاه می باشد.

اثر پیش رو نیز با داشتن 16 صفحه در قطع نیم جیبی شامل دعاهای معراج، نادعلی، نور و دعای سلامتی امام زمان (عج) به همراه ترجمه آنها می باشد که در دو رنگ به چاپ رسیده است

کتاب دعای معراج

دعای معراج کامل:

از رسول اکرم (ص) روایت شده است که فرمودند:آن شبی که مرا به معراج بردند از تمامی آسمان ها گذشتم تا به آسمان هفتم رسیدم ، آنچه دیدم بودم ، با خدای تعالی بدون واسطه سخن گفتم ، مراجعت نمودم چون به مقام جبرئیل رسیدم گفتم یا جبرئیل این چه دعائی است که تمامی ملائکه آن را می خوانند؟جبرئیل بیان کرد یا محمد این همان دعایی است که از جانب حق به شما آوردم.دعای معراج برای حاجت و خواص و ثواب آن + متن و ترجمه

دعای معراج صوتی:

فضیلت های دعای معراج:

هر که از آدم تا خاتم این دعا (دعای معراج) را بخواند یا با خود دارد عزیز و مکرم گردد، حاجتش روا شود، حق تعالی هرگز حجاب در بین او و خود نگذارد، او را از کلیه بلایا ایمن فرماید، هر شخصی دعای معراج را بخواند یا گوش فرا دهد او از جمیع بلایا محفوظ می شود.

اگر از آدم تا خاتم جمع شوند، تمام دریاها مرکب شود، زمین و آسمان کاغذ شوند، آسمان و زمین تمام گردد، آب دریاها خشک شود، نمی توانند ثواب دعای معراج را بنویسند.

خواننده و دارنده دعای معراج هرگز دچار تنگ دستی نشود، در روز قیامت از وی حساب بردارند و بدون حساب وارد بهشت شود، تا روز قیامت در کار او بستگی ایجاد نشود.

صوت کامل دعای معراج اصلی:

دعای معراج متن:

ای نشانه، ای منزه، ای یاری ده، ای پادشاه، ای امین، ای اطمینان دهنده، ای والا، ای بسیار حق گزار، ای گرامی، ای بلند مرتبه، ای بسیار باوفا، ای پاک نهاد، ای توانا، ای بی نیاز، ای صاحب حق، ای عطا کننده، ای انتها، ای بهترین آفریننده ها.

ای بهترین روزی ده، ای بهترین آمرزنده، ای بهترین نیکوکاران، ای بهترین یاوران، ای مهربان ترین مهربانان، ای روشنایی آسمان ها و زمین، ای هدایت کننده گمراهان، ای راهنمای سرگردانان، ای آفریننده هر چیز، ای خالق آسمان ها و زمین، ای گشاینده درها، ای باعث انجام کارها، ای بالابرنده رتبه ها، ای اجابت کننده درخواست ها، ای دوستدار نیکی ها...

خدایا حفظ کن صاحب این دعا را از شر هر موجود شرور و از شر پیش آمد های ناگوار شبانه و روزانه و از شر والد و ماولد و از شر هر آنچه در زمین داخل و از آن خارج می شود و او آمرزنده مهربان است. خدایا حفظ کن صاحب این دعا را از شر دشمنانو از شر جمیع محنت ها و بیماری ها و از شر دمندگان در گره ها و از شر حسود هنگامی که حسد کند.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon

این کتاب دعای معراج اصلی رو به همراه متن اصلی داره. ممنونم. ایشالا که خوندنش باعث بشه به حاجتام برسم

کاربر مهمان

لطفا بخشی از فروشگاه را به فروش این دعاها با دست نوشته علما و استاید شاخص و معروف اختصاص بدهید و امکان اختاب هم داشته باشیم. خیلی از افرادی مثل خودم اصل اتمایلی به خرید دعاهای چاپی یا دستنویس افراد متفرقه ندارند و اتفاقا پیدا کردن چنین دعاهایی که به دست علمای شاخص و عالی رتبه نوشته بشدند کاملا سخت و شایدغیر ممکن است. خواهش میکنم از فرصت استفاده کنید و با هماهنگی با علمای بزرگ قم این دعاهای مهم را بصورت دستنویس تهیه کنید و برای فروش و دسترس مردم قرار بدهید.

کاربر مهمان
سوالی داری بپرس