خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


سوره مبارکه انعام با طریقه ختم انعام به ضمیمه سوره یس


قیمت پشت جلد: 160000 ریال
قیمت برای شما: 144,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: سه شنبه 14 تير 1401

توضیحات

پیامبر اکرم: هرکس سوره انعام را قرائت نماید، برای او پاداشی از در، به وزن همه چهارپایانی که خداوند در دار دنیا آن را آفریده است، خواهد بود و به تعداد تمام درها، صد هزار حسنه و صد هزار درجه به او عنایت می شود.

سوره مبارکه انعام به دلیل فضائل متعددی که دارد در مکان ها و زمان های مختلف توسط مومنین ختم و قرائت می شود. در کتاب "طریقه ختم سوره مبارکه انعام به همراه سوره یس" نیز تلاش شده است تا نحوه ختم و فضائل به همراه متن این دو سوره با ترجمه روان فارسی قرار گیرد.

ویژگی های کتاب ختم سوره انعام و یس:

کتاب "طریقه ختم سوره انعام و یس" در قطع جیبی و دو رنگ به چاپ رسیده است . همچنین نوع خط به کار رفته در این کتاب نیز، به صورت کامپیوتری و درشت خط می باشد که قرائت را برای تمامی عزیزان آسان می کند.

در ابتدای کتاب فضیلت خواندن سوره مبارکه انعام به همراه طریقه ختم این سوره مبارکه قرار گرفته است و بعد از آن نیز متن خود سوره، این اثر را متبرک کرده است. 

بعد از پایان سوره انعام نیز، فضیلت ها و نحوه ختم سوره یس به همراه متن آن سوره مبارک نیز قرار گرفته است.

فضیلت خواندن سوره مبارکه انعام:

ابی بن کعب از پیامبر روایت می کند که حضرت فرمود، سوره انعام یکباره بر من نازل شد، هفتاد هزار فرشته آن را بدرقه می کردند، در حالی که تسبیح و حمد خداوند بر زبانشان جاری بود. هر که آن را قرائت کند آن هفتاد هزار فرشته به عدد هر آیه ای از این سوره هر روز و شب بر او درود می فرستند.

جابر بن عبدالله انصاری از رسول خدا روایت می کند: هر که سه آیه اول سوره انعام را تلاوت کند، خداوند چهل هزار فرشته را موکل می سازد که ثواب عبادتی همچون عبادت آنها را تا روز قیامت برای او بنویسند.

شیخ صدوق نیز در کتاب ثواب الاعمال از ابن عباس روایت کرده: هر کس سوره انعام را هر شب بخواند روز قیامت از عذاب در امان است و آتش دوزخ را هرگز دیدار نخواهد کرد

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس