خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 2500000 ریال
قیمت برای شما: 2,375,000 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 7 اسفند 1402

توضیحات

کتاب" صحیفه حسینیه" مجموعه ای است برگزیده از کتاب ارزشمند «الصحيفة الحسينية الكاملة» درباره نمازها و دعاها و زیارت هایی که از حضرت امام حسین ع روایت شده، و یا نماز ها و دعاها و زیارت هایی که پیرامون آن حضرت از سایر ائمه اطهار علي نقل شده است، و در ضمن زیارت های مولا و سرورمان حضرت ابا الفضل العباس نیز آمده است.

در مقدمه بعضی از روایات مهمی که در بیان وجوب زیارت مولای عزیز ما حضرت اباعبد الله می باشد و ثواب زیارت و جایز نبودن تأخیر آن و بعضی از روایاتی که درباره گریه و بی تابی بر آن حضرت است، ذکر شده، و نیز بعضی از مطالبی که ذکر آن لازم است در توضیح روایات نقل گردیده است.

پیشنهاد ما: خرید کتاب صحیفه مهدیه از همین ناشر
 

معرفی ویدیویی کتاب صحیفه حسینیه:

گریه بر امام حسین چه ثوابی دارد؟

هر مؤمنی که به خاطر شهادت امام حسین گریه کند تا اشک بر گونه اش جاری شود خداوند به او غرفه هایی در بهشت مرحمت کند که مدتها در آن ساکن گردد و هر مؤمنی که اشک او بر گونه اش جاری شود به خاطر اذیت و آزاری که ما از دشمن دیده ایم، خداوند به او در بهشت در جایگاه صدق جای دهد.

و هر مؤمنی که در راه ما به او اذیت و آزاری رسد و بگرید تا اشک بر گونه اش جاری گردد خداوند تبارک و تعالی اذیت و ناراحتی را از او بگرداند و در قیامت او را از خشم و غضب خویش و از آتش دوزخ ایمن دارد.

صفحه 109 کتاب صحیفه حسینیه

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس