خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 800000 ریال
قیمت برای شما: 720,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: سه شنبه 14 فروردين 1403

توضیحات

لقب «اخت القران» یا خواهر قرآن به چه کتابی نسبت داده شده است؟ در مورد کتاب انجیل اهل بیت یا زبور آل محمد چه می دانید؟

زندگانی زین العابدین، بزرگ سجده کنندگان یکی از مهم ترین نقطه های عطف در تاریخ اسلام است؛ در روزها و دورانی که یک پیچ تاریخی بزرگ به حساب می رفت و سید الساجدین اما در خلوتگاه های خود مشغول به درد دل با خدای خویش بود تا "صحیفه سجادیه" یکی از معتبر ترین کتب شیعه خلق شود.

کتاب "صحیفه سجادیه" مجموعه ای است شامل ادعیه و مناجات منسوب به امام سجاد (ع) که در میان مسلمانان بسیار محبوب می باشد.

معرفی کتاب صحیفه سجادیه کامل + ترجمه:

بیانات رهبر انقلاب پیرامون کتاب صحیفه سجادیه:

من به شما عزیزان توصیح میکنم که با صحیفه سجادیه انس بگیرید، دعای پنجم صحیفه سجادیه را مکرر در مکرر بخوانید. این دعای پنجم صحیفه مال ماست. همه ادعیه همینطور است.

آنجایی که ما را به یاد مرگ می اندازد، آنجایی که مارا از لغزش ها برحذر میدارد، آنجایی که عظمت معنویت دستگاه الهی را، از پیغمبر و یاران و ملائکه الهی را به رخ ما میکشد، اینها همه اش برای ما استحکام بخش است.

در هر میدانی، استحکام درونی برای ما تعیین کننده است. اگر ساخت درونی چه درون شخصی خود ما، درون روحی و فکری خود ما، چه درون کلیت جامعه ما ساخت مستحکمی بود، هیچ چیز نمیتواند در مقابلش بایستد. این مهمترین و اولین توصیح من به شماست.

هر فردی باید از زندان نفسانیات و خودبینی و غرور، خود را خارج کند و از بیرون به خود بنگرد. همه ما به این تحول احتیاج داریم، جبلت بشر با نقص آمیخته است. کی می توانیم آن نقص ها را برطرف کنیم؟

شما ملاحظه فرمایید که امام سجاد آن مرکز نورانیت، آن معدن معنویت و کمال، زین همه عابدین عالم، در دعاهای صحیفه سجادیه، با خود چگونه مواجه می شود و خود را چطور در مقابل پرورگار عالم قرار می دهد و استغاثه می کند!

دعای هفتم صحیفه سجادیه با صوت زیبا:

فضائل قرائت صحیفه سجادیه:

تمام کلمات به دنیا می آیند تا بی بهانه بر لب های تو جاری شوند. حتی این همه کلمه در مقابل لب های همیشه ستایشگر تو کم می آوردند. تو آمده ای تا امام ماندگارترین دعاهای جاودانگی باشی. آمده ای تا همیشه با دعاهای تو به خداوند نزدیک شویم.

کتاب شریف "صحیفه سجادیه" آنچه است که سید الساجدین در خلوتگاه خود با خدایش به راز و نیاز پرداخته، خاشعانه از خداوند طلب کرده و او را بابت تمام نعمت هایش شکر کرده. در اثر پیش رو تلاش شده است تا کتاب امام سجاد (ع) به صورت کامل و جامع با ترجمه روان استاد حسین انصاریان گردآوری شود.

اما به راستی فضائل و برکات قرائت ادعیه موجود در صحیفه سجادیه چیست؟

در فهرست مطالب این کتاب 54 دعا و 15 مناجات به چشم می خورد که هر کدام دارای فضائل و خواص خاصی می باشد.

برکاتی همچون آسان شدن دشواری ها به دست خدا، فراهم آمدن اسباب حیات به واسطه رحمت الهی، رفع گرفتاری ها، برآورده شدن حاجات، وفور نعمات و...

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon

کتاب صحیفه سجادیه یه گنجینه ناب از دعاهای امام سجاده و ارزش این کتاب رو فقط افرادی که با دعا و مناجات مانوس هستند میدانند ممنون از سایت کتاب قم که این کتاب برای خرید قرار دادن

کاربر مهمان

قیمت کتاب صحیفه سجادیه رو میخواستم

کاربر مهمان
سوالی داری بپرس