خرید کتاب رو به پایان - بیانات رهبری در خصوص صهیونیسم و پایان آن - خرید با 16% تخفیف حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


صحیفه صالحین


قیمت پشت جلد: 480000 ریال
قیمت برای شما: 456,000 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: يکشنبه 21 اسفند 1401

توضیحات

کتاب "صحیفه صالحین" از دیگر کتاب های ارتباط با خدای انتشارات نظاره می باشد که تلاش شده است تا محتوای غنی تری از مفاتیح شیخ عباس قمی را در خود جای دهد. این کتاب در قطع جیبی (17*12) به صورت دو رنگ با جلد سلفون و ترجمه کلمه به کلمه فارسی به چاپ رسیده است.

محتوای کتاب صحیفه صالحین:

در این کتاب تلاش شده است تا در تنها 336 صفحه، بخش اعظمی از مطالب پر اهمیت تر کتاب مفاتیح الجنان گردآوری شود که در ادامه به بررسی محتوای این کتاب می پردازیم:

سوره های قرآنی، بخش اول: سوره های قرآنی قسمت اول از هر کتاب منتخب مفاتیح را تشکیل می دهد. در این کتاب نیز تعدادی از سور قرآنی از جمله سوره های فاتحه، توحید، فلق، ناس، نصر، عصر، قدر، کافرون، یس، واقع، الرحمن قرار دارند.

در همین اولین بخش نیز طریقه ختم و فضیلت برخی از سوره ها از جمله واقعه و یس بیان شده است. همچنین در انتهای این قسمت نیز آیه الکرسی و ثواب قرائتش به همراه آیه آمن الرسول نیز قرار گرفته اند.

تعقیبات نمازها، بخش دوم: تعقیبات مشترکه، تعقیبات نماز های یومیه (صبح، ظهر، عصر، مغرب و عشا) نیز در این بخش قرار دارند.

دعاها و زیارت ها، بخش سوم تا پنجم: کامل ترین و جامع ترین قسمت از کتاب "صحیفه صالحین" دو بخش ادعیه و زیارات می باشد که اغلب حجم کتاب را نیز در بر گرفته است.

دعای روز های هفته، زیارات معصومین در روز های هفته، زیارات امامان معصوم، دعای بیعت با امام عصر،عهد، صاحب الزمان، حرز حضرت جواد، دعای ایمنی از درد، دعای ترس اطفال، تعویذ بطلان سحر در بخش سوم قرار دارند.

محتوای دشکیل دهنده بخش چهارم و پنجم نیز بدین شرح است: دعای توسل، کمیل، ندبه، سمات، نور،مکنون، ادای قرض،ماه های رجب شعبان و رمضان، صدقه هنگام سفر، سوار شدن بر وسیله نقلیه، توسعه رزق، عکاشه، گنج العرش و معراج. زیارات امین الله، عاشورا، علقمه، وارث، امامزادگان، آل یاسین، حدیث کساء، صلوات خاصه امام رضا و...

نماز ها، بخش ششم:آخرین بخش از این کتاب انواع نماز ها و آداب آن ها می باشد. از جمله آداب نماز حاجت مهم، نماز توسه رزق، غفیله، جعفر طیار، نماز اول هر ماه و نماز شب، نماز والدین، نماز مسجد جمکران، تحیت، نماز میت، نماز امام زمان و... 

پیشنهاد ما: هدیه یادبود اموات

چاپ یادبود برای اموات:

کتاب "صحیفه صالحین" از نمونه های بیشمار کتاب های ارتباط با خدا است اما نکته هایی باعث می شود تا بتوان آن را از سایر منتخب مفاتیح های موجود، متمایز کرد.

ویژگی هایی از جمله ابعاد مناسب به جهت سهولت در حمل کتاب، جلد سلفونی با استحکامی بالا، خط خوانا و درشت و دو رنگ، ترجمه فارسی کلمه به کلمه و روان از الهی قمشه ای و طرح جلدی شکیل و زیبا سبب می شود تا این کتاب را اثری متفاوت بخوانیم.

شما عزیزان نیز می توانید یادبودی را برای اموات خود چاپ کرده و در ابتدای کتاب "صحیفه صالحین" قرار دهید که طراحی آن توسط تیم کتاب قم به صورت رایگان انجام خواهد شد. برای دیدن قیمت مفاتیح الجنان کلیک کنید

همچنین برای سفارش عمده با تخفیف ویژه و کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واتساپ به شماره 09907631200 در ارتباط باشید.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس