خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 3500000 ریال
قیمت برای شما: 3,255,000 ریال 7 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: پنج شنبه 12 بهمن 1402

توضیحات

کتاب "طب سنتی اسلامی" برگرفته از ده ها همایش و سخنرانی از پروفسور حکیم حسین خیراندیش می باشد. این کتاب درمان بیش از 600 بیماری از استاد حسین خیراندیش به ضمیمه خواص شگفت انگیز 40 معجون و گیاه را در دل خود دارد.

مجموعه" طب سنتی اسلامی" مشتمل بر 7 بخش است که برخی از مهمترین مباحث طب سنتی اسلامی در آن گنجانده شده است که بسیار کاربردی و راه گشا در یافتن علت و درمان بیماری ها است.

پروفسور حسین خیراندیش بیان نموودند: این بحث علت درمان بیماری ها و درمان آن ها در طب سنتی اسلامی از سلسله مباحث استدلالی، استنباطی و استنتاجی است که همه مردم باید به آن آگاه باشند.

معرفی کتاب طب سنتی اسلامی:

بخش اول از این کتاب مشتمل بر مطالبی درباره مبانی و مقدمات طب سنتی اسلامی می باشد.

بخش دوم این کتاب حاوی مباحث تغذیه و اهمیت آن در پیشگیری و درمان بیماری ها است که در ضمن به معرفی 8 نوع غذای مهم اعم از غذاهای معنوی و خوراکی پرداخته شده است.

در بخش سوم به صورت مختصر و مفید به مسائل مهم و کاربردی مزاج شناسی پرداخته شده است. در بخش چهار سته ضروریه که در پیشگیری و درمان بیماری ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند، آورده شده است.

در بخش های دیگر نیز پیرامون انواع بیماری ها و روش های رفع و درمان آن به روش سنتی و اسلامی سخن به میان آمده تا یاری گر تمامی افراد و خوانندگان عزیز باشد.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس