السلام علیک یا اباعبدالله... / فروش ویژه انواع کتب با موضوع اربعین و امام حسین حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


ماجراهای من و درسام جامع هفتم خیلی سبز


قیمت پشت جلد: 3230000 ریال
قیمت برای شما: 2,907,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: جمعه 24 شهريور 1402

توضیحات

شما میتونید کتاب ماجراهای من و درسام جامع هفتم خیلی سبز رو از همینجا با تخفیف ویژه و ارسال رایگان در قم خریداری کنید. راستی PDF این کتاب هم در ادامه هست که حتما نگاهی بهش بیندازید.

معرفی کتاب ماجراهای من و درسام جامع هفتم:

بررسی کتاب ماجراهای من و درسام جامع هفتم:

در کتاب ماجراهای من و درسام جامع مقطع هفتم، درس به درس مطالب درسی رو می‌تونی پیدا کنی. هر درسنامه به‌صورت خلاصه و ساده نوشته شده و پس از اون، سوالاتی که شبیه به سوالات آزمونی هستن، داریم که به مطالب درسنامه‌ها پاسخ می‌دهن.

محتوای این کتاب برای درس های ریاضی، علوم، فارسی، عربی و زبان هست و شما رو از خریدن کتاب های جدا برای این درس ها بی نیاز میکنه.

نمونه سوال امتحانی هفتم:

این کتاب در دو نیمهٔ سال، یعنی نیمهٔ اول و نیمهٔ دوم، آزمون‌ها و سوالات رو دربر می‌گیره. و تمامی مهمترین مفاهیم و مطالب کتاب‌های درسی در این کتاب جامع قرار داده شده.

درس‌نامه‌ها در این کتاب به شکل خیلی خوب و عالی تألیف شدن. همه چیز به‌طور کامل و جامع توضیح داده شده و توضیحاتی که اضافه و غیرضروری هستن، نپرسیده شده.

در واقع، توضیحات درسنامه‌ها به شکل کامل و جامع و بدون اضافات غیرموردنی هستن.

PDF ماجراهای من و درسام جامع هفتم:

تمرین دروس کلاس هفتم:

خلاصه اینکه، تمریناتی که تو کتاب پیدا می‌کنی، به سه بخش تقسیم می‌شن: بخش اول سؤالات مهمه که در انتهای هر درس هستن. این سؤالات شامل انواع سوالات مختلف مثل صحیح و غلط، کامل‌کردنی، وصل‌کردنی، پاسخ کوتاه و سؤالات تشریحی و مسئله‌ها هستن.

تمامی موارد و نکات مطرح شده در درسنامه‌ها در این سؤالات پوشش داده شدن و با توجه به توضیحات درسنامه‌ها می‌تونی راحت پاسخ بدی.

پاسخنامه تشریحی هم در انتهای کتاب قرار داده شده که در صورت ابهام می‌تونی استفاده کنی. همهٔ پاسخ‌ها هم با توضیحات کامل و فراوانی هستن.

خرید کتاب ماجراهای من و درسام جامع هفتم:

حتی برای تست‌ها هم توضیحات لازم به‌طور کامل هستن تا بهت کمک کنن. به طور کلی، این کتاب مجموعه‌ای عالی از تمرینات و منابع درسی هست که می‌تونی همه چیز رو از اون به دست بیاری. با مطالعهٔ این کتاب، می‌تونی دانشت رو افزایش بدی

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس