خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


مفاتیح الصالحین نشر مشهور


قیمت پشت جلد: 980000 ریال
قیمت برای شما: 833,000 ریال 15 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 12 تير 1402

توضیحات

مفاتیح الصالحین منتخب کتاب مفاتیح الجنان از انتشارات مشهور است. این کتاب شامل ادعیه و سوره های معروف زیارات معصومین و تعقیبات نماز می باشد و از جمله زیارات معروف به حدیث کسا، زیارت ناحیه مقدسه و همچنین ختم سوره های انعام و ختم سوره یس میتوان اشاره کرد.

یکی از معتبر ترین و بهترین کتاب های منتخب مفاتیح، "مفاتیح الصالحین" از نشر مشهور می باشد که با گنجینه ارزشمندی که در دل خود دارد می تواند نیاز های هر مومنی را رفع سازد.

مفاتیح الصالحین نشر مشهور دارای 448 صفحه می باشد و در قطع جیبی و سایز (12*9) به چاپ رسیده است.

 

محتوای مفاتیح الصالحین:

این اثر به صورت کلی به هفت بخش مختلف تقسیم می شود که هر بخش نیز شامل موارد مختلفی می شود که در ذیل به صورت اجمالی به شما معرفی می کنیم.

این کتاب در ابتدا به سوره های مبارک قرآن کریم مزین شده است، سوره هایی همچون انعام، الرحمن، واقعه، اعلی، شمس و.. به همراه طریقه ختم برخی از این سوره ها.

بخش دوم و سوم کتاب دعاها و زیارات می باشد. که شامل دعای توسل، کمیل، ندبه، زیارات عاشورا، جامعه کبیره، وارث، امین الله و.. می باشد.

پس از این مطالب زیارت های معصومین و امام زادگان در این کتاب قرار گرفته است از جمله زیارت حضرت معصومه، عبدالعظیم حسنی و امام رضا.

در بخش های اخر کتاب نیز برخی از اعمال ماه های قمری، علل الخصوص ماه مبارک رمضان قرار داده شده است تا مومنین عزیز از فضیلت های این ماه های مبارک بیشترین استفاده را برده باشند.

در انتها نیز در بخشی به نام ملحقات مطالب مفیدی همچون حدیث شریف کسا، جرز چشم زخم، آداب نماز والدین و... ذکر شده است.

 

معرفی تصویری کتاب مفاتیح الصالحین:

 

ظاهر کتاب مفاتیح الصالحین:

همانگونه که ذکر شد کتاب مفاتیح الصالحین به عنوان کتاب منتخب مفاتیح الجنان شامل انواع دعاها، زیارات و سوره های قرآن کریم می باشد که برطرف کننده نیاز هر مومنی خواهد بود.

جلد این کتاب به صورت جلد سخت و سلفونی می باشد که مزین به عکسی از گنبد زیبای مسجد مقدس جمکران شده است. ابعاد این کتاب جیبی و با سایز (12*9) می باشد که هم به راحتی قابل حمل است و هم از استحکام کافی برخوردار است

همچنین زیبایی و جلد محکم این کتاب نیز این امکان را فراهم می سازد تا شما عزیزان یادبود خود را جهت خیرات اموات در ابتدای این کتاب قرار دهید.

خط این کتاب هم به صورت درشت خط و کامپیوتری می باشد و در زیر عبارات عربی که به صورت دو رنگ به چاپ رسیده است ترجمه روان عبارات قرار گرفته که باعث درک محتوای عبارات عربی می شود.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

فهرست کتاتب شامل ادیع زیارات و سوره های معروف قرآن است + ختم انعام و یس

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس