خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


مفتاح المومنین - ارتباط با خدا


قیمت پشت جلد: 650000 ریال
قیمت برای شما: 585,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 13 آبان 1402

توضیحات

کتاب "مفتاح المومنین" یکی از کتاب های ارتباط با خدا می باشد که در آن تلاش شده است تا ادعیه و زیارات مشهور و معتبر گردآوری شود. این کتاب توسط انتشارات آبراه با قطع جیبی و خط کامپیوتری خوانا به چاپ رسیده است.

محتوای کتاب مفتاح المومنین:

کتاب ارتباط با خدای مفتاح المومنین دارای 5 بخش کلی می باشد که شامل سوره ها، آداب الصلوه، دعاهای مهم و مجرب، دعاهای روزهای هفته و زیارات می باشد.

سوره های انعام، یس، الرحمن، واقعه، جمعه، ملک، نبا، حشر، اعلی، شمس، قدر، زلزلت، عادیات، کافرون، نصر، عصر، فلق، ناس و کوثر به همراه فضیلت خواندن سوره های انعام و یس، تشکیل دهنده ابتدایی ترین بخش این کتاب یعنی سوره های قرآن کریم می باشند.

آداب الصلوه بخش دوم موجود در این کتاب است که شامل تعقیبات مشترکه، آیه آمن الرسول، نمازهای جعفر طیار، استغاثه به حضرت زهرا، شدت و سختی، شب اول قبر، اول هر ماه، امام جواد، میت، والدین، جمکران به همراه آداب نماز های حاجت مهم، توسعه رزق و... می شود.

سومین بخش از کتاب مفتاح المومنین دعاهای مهم و مجرب می باشد که بسیار کاربردی است. این بخش شامل دعاهای قبل از مطالعه، عهد، توسل، فرج، وسعت رزق، حفظ از شر دشمن، نور، سمات، کمیل، ندبه، معراج، نادعلی و گنج العرش می شود.

دعاهای روزهای هفته نیز پای ثابت تمامی کتاب های منتخب مفاتیح و ارتباط با خدا می باشد که در این کتاب نیز چهارمین بخش را تشکیل می دهد.

آخرین مطالب در اثر پیش رو نیز در ارتباط با زیارات مختلف می باشد که به زیارت هایی از جمله زیارت امین الله، حضرت فاطمه، عاشورا، علقمه، ناحیه مقدسه، آل یاسین، امام رضا، حضرت معصومه، عبد العظیم، وارث، اربعین، اهل قبور و حدیث کساء اشاره شده است

خرید کتاب مفتاح المومنین:

خط درشت و خوانای کامپیوتری، ترجمه روان و کلمه به کلمه از الهی قمشه ای، ابعاد جیبی (17*12)، صفحه آرایی جذاب و دورنگ، جلد سلفون و.. از ویژگی ها و جذابیت این اثر می باشد که باعث محبوبیت آن شده است.

شما عزیزان و همراهان گرامی فروشگاه اینترنتی کتاب قم می توانید به راحتی کتاب "مفتاح المومنین" را به صورت اینترنتی خرید نمایید و یا در صورت تمایل به خرید عمده و چاپ یادبود با طراحی کاملا رایگان، با همکاران ما در واتساپ به شماره 09907631200 در ارتباط باشید.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس