فروش انواع کتب کمک آموزشی با ارسال رایگان + هدیه حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


مناجات الصالحین جیبی (جلد سخت)

مولف (پدیدآور) :

رضوان طلب شریفی


قیمت پشت جلد: 160000 ریال تاریخ بروزرسانی: شنبه 30 مرداد 1400

توضیحات

کتاب مناجات الصالحین این بار با جلد سخت و خط اشرفی از انتشارات آیین دانش برای خرید در دسترس می باشد. خط این کتاب توسط هادی اشرفی و با ترجمه حسین انصاریان می باشد. این کتاب با جلد سخت و محکم و ته دوخت که دوام آن را زیاد کرده و دارای ادعیه و زیارات معروف تعقیبات نماز و برخی از سوره های قرآن مانند سوره یس الرحمن واقعه و دیگر سوره ها می باشد.
 

فهرست کامل کتاب مناجات الصالحین:

 
بخش اول کتاب مناجات الصالحین سوره‌هایی از قرآن شامل سوره یس، سوره الرحمن، سوره واقعه، سوره جمعه، سوره ملک، سوره نبأ، سوره حشر، سوره اعلی، سوره شمس، سوره قدر، سوره زلزله، سوره عادیات، سوره کافرون، سوره نصر، سوره عصر، سوره فلق، سوره‌ی ناس است.
 
بخش دوم شامل تعقیبات بعد از نماز مانند تعقیبات مشترکه، آیه آیت‌الکرسی، آیه‌ی و ان یکاد، آیه آمن الرسول می‌باشد بخش سوم شامل آداب‌الصلوة مانند آداب نماز حاجت مهم، آداب نماز توسعه رزق، نماز در شدت سختی، نماز شب اول قبر، نماز جعفر طیار، نماز اول هر ماه، آداب نماز شب، آداب نماز غفیله، آداب نماز امام جواد، نماز اول ذی‌الحجه، آداب نماز والدین، نماز استغاثه حضرت زهرا، نماز جمکران، و نماز میت می‌باشد بخش چهارم شامل ادعیه‌ای چون دعای کمیل، دعای ندبه، دعای سمات، دعای توسل، دعای عهد، دعای یاس یستشیر، دعای فرج، دعای وسعت رزق، دعای حفظ از شر دشمن، دعای ادای دین، دعای نور دعاهای ایام ماه رمضان می‌باش.
 
و در بخش پنجم یعنی بخش آخر زیارات معصومین شامل زیارت امین‌الله، زیارت عاشورا، زیارت وارث، زیارت فاطمه زهرا، زیارت مختصر امام رضا،زیارت آل یس، حدیث شریف کسا، و زیارت اهل قبور می‌باشد
 

سایز این نسخه کتاب مناجات الصالحین چگونه است؟

سایز این کتاب 17 در 13 و در قطع جیبی می باشد.البته نسخه ها و جلدهای دیگر این کتاب مانند نیم جیبی و یا با جلد نرم نیز موجود است که از قابل تهیه می باشد.
 

ویدئوی معرفی و مشخصات کتاب مناجات الصالحین:

در ویدئو زیر شما با ظاهر مشخصات و نمونه کتاب مناجات الصالحین برای خرید مطمئن و بدون  دردسر آشنا می شوید
 
ویدئو نمونه سفارش مناجات الصالحین به همراه برچسب یادبود را در ویئدئو زیر مشاهده کنید. در صورت خرید در تعداد بالا می توانید با بخش فروش ما قبل از خرید در ارتباط باشید
 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

در بخش اول سورها از صفحه 2 تا صفحه 49 در بخش دوم تعقیبات نماز تا صفحه 53 در بخش سوم کتاب مناجات الصالحین آداب نماز از صفحه 54 تا 67 در بخش چهارم بخش ادعیه از صفحه 68 تا صفحه 147 و در بخش آخر زیارات معصومین از صفحه 149 تا صفحه 192 می باشد. به صورت خلاصه و کلی فهرست این منتخب مفاتیح را در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس