خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


منتخب مفاتیح الجنان: طریق رستگاران


قیمت پشت جلد: 700000 ریال
قیمت برای شما: 560,000 ریال 20 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: پنج شنبه 23 آذر 1402

توضیحات

کتاب منتخب مفاتیح الجنان "طریق رستگاران" از انواع کتاب های ارتباط با خدا با جلد سلفونی و قطع جیبی می باشد که در 448 صفحه، منتخبی از ادعیه و زیارات کاربردی را با خطی خوانا در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

فهرست کتاب طریق رستگاران:

اولین بخش از کتاب شامل گنجینه ای از سور قرآنی می باشد که شامل سوره های یس، واقعه، الرحمن، جمعه، حشر، نبا، ملک، شمس، اعلی، قدر، زلزال، عادیات، کافرون، نصر، فلق، ناس، توحید و عصر به همراه آیه الکرسی به جهت آغاز سفر و آیه حفظ از چشم زخم می باشد

تعقیبات نماز بخش دوم می باشد که شامل تعقیبات مشترکه نماز های یومیه و اختصاصی برای نماز های صبح، عصر، ظهر، مغرب و عشا می باشد.

زیارت های هفته وامامان معصوم در هر روز از هفته دیگر بخش تشکیل دهنده این کتاب می باشد که به زیارت روز های مختلف هفته و زیارت معصومین در هر روز از آن، اشاره شده است.

دعاهای توسل، کمیل، ندبه، سمات، صباح امیرالمومنین، یستشیر و مجیر در بخش دعاهای کتاب "طریق رستگاران" قرار گرفته اند.

ماه های رجب، شعبان و رمضان سه ماه ارزشمند در دین اسلام می باشند که هر یک از روز های این ماه ها نیز دارای اعمال خاصی می باشد که در این کتاب به اعمال، دعاها و مناجات این سه ماه اشاره شده است.

در میانه ی این کتاب زیارت های مختلفی از جمله زیارت های امین الله، وارث، عاشورا، علقمه، اربعین، امام رضا، آل یاسین، عهد، جامعه کبیره، امامزادگان،  کساء و دعاهای حضرت حجت، قرار گرفته.

آخرین بخش از کتاب "طریق رستگاران" نیز معطوف به نماز های مختلف و آداب هر یک از آنان می پردازد که به موارد ذیل می توان اشاره کرد.

آداب نماز های حاجت مهم، توسعه رزق،  شب اول قبرف جعفر طیار، اول هر ماه، شب، حضرت جواد، دهه اول ذی الحجه، والدین، مسجد جمکران، تحیت، امام زمان، میت و دعاهای نور، مکنون، طول عمر، وسعت رزق، حفظ از شر دشمن، ادای دین وقرض، معراج

ثبت سفارش کتاب طریق رستگاران:

سایت حاضر با نام فروشگاه اینترنتی کتاب قم مرجعی معتبر به جهت فروش و عرضه انواع کتاب ها علل الخصوص کتاب های دینی و مذهبی می باشد که سبقه ای چندین ساله دارد.

همکاران بنده نیز تلاش کرده اند تا در کنار کتاب های موجود در سایت نیز، انواعی از کتاب های منتخب مفاتیح و ارتباط با خدا را جمع آوری و خدمت شما عزیزان ارائه دهند که کتاب "طریق رستگاران" نیز از این دست کتاب ها می باشد.

شما همراهان گرامی فروشگاه اینترنتی کتاب قم می توانید به راحتی این کتاب را از طریق سایت خرید کرده و یا از طریق واتساپ با همکاران ما به شماره 09907631200 در ارتباط باشید

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس