فروش ویژه کتاب «ترجمه الغارات» با مقدمه استاد پناهیان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب تاریخ تشیع در آمریکا


قیمت پشت جلد: 940000 ریال
قیمت برای شما: 893,000 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: پنج شنبه 22 ارديبهشت 1401

توضیحات

هم اکنون بیش از دو میلیون شیعه در ایالات متحده زندگی می کنند. کتاب "تاریخ تشیع در آمریکا" سعی کرده است تا تصویری کلان از جامعه شیعیان آمریکا، تاریخ ایشان و ساختار های قومیتی و هویتی این گروه ارائه کند.

کتاب "تاریخ تشیع در آمریکا" اثری است از لیاقت ناتانی تکیم که توسط عباس اقدسی به فارسی ترجمه شده و انتشارات المصطفی نیز آنرا در 456 صفحه به چاپ رسانده است.

معرفی کتاب تاریخ تشیع در آمریکا:

جذابیت اثر فعلی، آگاهی از رفتار های قومی و چالش های درون دینی ای است که اقوام مختلف شیعه به ویژه نسل دوم آنان را، به دلیل پایبندی فراوان به آیین و رسوم سرزمین های اجدادی خود در رقابت با سایر هم کیشان خود قار می دهد.

این کتاب تصویری کلان از تاریخ، ساختار های قومیتی و هویتی جامعه شیعیان آمریکا ارائه می کند. نویسنده تحلیل و بررسی کرده که به رغم تفاوت های عبادی و مناسکی شیعیان و سنیان آمریکا، در مقاطعی از تاریخ همراه یکدیگر وارد خاک آمریکا شده و کنار یکدیگر و در مکان هایی یکسان به عبادت پرداخته اند.

پروفسور لیاقت ناتانی تکیم کیست؟

آقای لیاقت ناتانی تکیم رییس شارجه در اسلام جهانی در دانشگاه مک مستر در همیلتون انتاریوی کاناداست.

وی اهل زنگبار، تانزانیاست و در بیش از هشتاد کنفرانس دانشگاهی به ارائه سخنرانی پرداخته و 100 نوشته علمی را پیرامون موضوضعات متنوع به رشته تحریر در آورده است.

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس