خرید کتاب رو به پایان - بیانات رهبری در خصوص صهیونیسم و پایان آن - خرید با 16% تخفیف حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 2400000 ریال
قیمت برای شما: 1,152,000 ریال 52 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: سه شنبه 23 آبان 1402

توضیحات

کتاب "حضور در وضعیت صفر" اثری است از جو ویتالی که اسرار نهایی محدودیت صفر و تلاش برای معجزه از طریق هوا و پونوپونو را بیان می کند. این کتاب توسط زهرا حسنی به زبان فارسی ترجمه شده است.

معرفی کتاب حضور در وضعیت صفر:

کتاب "حضور در وضعیت صفر" نوشته جو ویتالی، به عنوان تکمیل کننده آثار قبلی این نویسنده معروف است. این کتاب داستان‌ها و فرآیندهای جدیدی را شرح می‌دهد که در واقع چهارمین مرحلۀ بیداری هواوپونوپونو هستند. هواوپونوپونو یک روش مؤثر و معجزه‌آسا است که بومیان هاوایی به آن اعتقاد دارند.

این روش به شما کمک می‌کند تا از موانع رهایی پیدا کنید و به فرصت‌های ناب در زندگی دست پیدا کنید. کتاب قبلی جو ویتالی به نام "محدودیت صفر" به روش‌های منحصربه‌فرد خودیاری می‌پردازد و بر افرادی که برای غلبه بر موانع و دست‌یابی به اهدافشان با فشار روانی زیاد روبرو هستند، تمرکز دارد.

"حضور در وضعیت صفر" اولین کتابی است که توضیح می‌دهد چگونه روش مخفی هواوپونوپونو، که به نام بومیان هاوایی است، به افراد در تجربه سلامتی، ثروت، خوشبختی و سایر زمینه‌ها کمک می‌کند.

این کتاب قادر است هزاران خواننده را در دستیابی به کنترل همه چیز در زندگی‌شان و دست‌یابی به آرزوها و اهدافشان یاری کند.

وضعیت صفر و حضور در آن: 

"حضور در وضعیت صفر" از همان نقطه‌ای شروع می‌شود که "محدودیت صفر" به پایان می‌رسد. این کتاب تازگی‌ها روند جدیدی را آغاز کرده و مرحله چهارم بیداری را بیان می‌کند.

همچنین فرآیند "پاکسازی" را توضیح می‌دهد که در آن برنامه‌ها و باورهای غیرآگاهی که از آن‌ها اطلاع نداریم را حذف می‌کنیم.

علاوه بر این، این کتاب نشان می‌دهد که چگونه تکرار عباراتی مانند "دوستت دارم"، "متأسفم"، "لطفاً من را ببخشید" و "متشکرم" می‌تواند به شما در رسیدن به الویت کمک کند.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس