خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب سر آیه های وحی نیم جیبی - روش جدید در حفظ قرآن

مولف (پدیدآور) :

ولی ابرقویی روح الله


قیمت پشت جلد: 1300000 ریال
قیمت برای شما: 845,000 ریال 35 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: چهار شنبه 3 خرداد 1402

توضیحات

کتاب "سر آیه های وحی" یکی از بهترین کتاب های موجود برای حفظ قرآن کریم می باشد که سبکی نوین در حفظ قرآن عثمان طه دارد. این کتاب دارای ابعاد مختلفی می باشد ولیکن معمولا سایز نیم جیبی آن به دلیل کوچک تر بودن و در نتیجه قابل حمل بودن بیشتر استفاده می شود.

ابعاد 12*9 این اثر یکی از ویژگی های مثبت آن می باشد که به حفاظ محترم اجازه می دهد تا این کتاب را همیشه و در همه جا همراه خود داشته باشند و عمل مبارک حفظ قرآن کریم را سرعت بخشند.

خریداران عزیز برای سفارش ابعاد بزرگ تر از این اثر ارزشمند می توانید به شماره 09907631200 در واتساپ پیام دهید.

پیشنهاد کتاب: خرید کتاب مکیال المکارم

آشنایی بیشتر با کتاب سر آیه های وحی:

قرآنی های عزیز! کتاب "سر آیه های وحی" با رویکرد سرعت بخشیدن و کمک به حفظ قرآن و تثبیت محفوشات طراحی شده است. تا به شما حفاظ عزیز در حفظ و تسلط یافتن بر متن الهی کمک کند.

این کتاب ارزشمند منطبق بر رایج ترین نوع خطاطی قرآن کریم یعنی عثمان طه می باشد، که با ذکر کردن کلمات اول هر آیه شما را یاری می کند برای تسریع در امر حفظ و به یادسپردن آیات قرآن کریم.

همچنین این کتاب به صورت چند رنگ به چاپ رسیده است که موجب زیباتر شدن این کتاب می باشد که با اندازه مناسب و قابل حملی که دارد به راحتی می تواند جهت تمرین حفظ قرآن کریم استفاده گردد.

روش استفاده از کتاب سر آیه های وحی:

روش استفاده از این کتاب چنین است؛ کسانی که در حفظ کردن آیات از قرآن عثمان طه استفاده می کنند باید قبل از حفظ کردن هر صحفه از قرآن عثمان طه به همان صفحه در این کتاب مراجعه کرده و تصویر آن صفحه را در ذهن نورانی خود بسپارید.

با این روش اسکلت و شکل مخصوص هر صفحه از قرآن عثمان طه در ذهن حافظ نقش می بندد که کمک قابل توجهی به ماندگاری محفوظات هر صفحه می کند.

سپس حافظ باید به قرآن عثمان طه مراجعه کرده و بقیه آیات که در این کتاب به صورت نقطه چین آورده شده حفظ نماید.

لازم به ذکر است که قبل از اینکه نقش و شکل هر صفحه از کتاب سر آیه های وحی در ذهن شما تثبیت شود اصلا مراجعه به قرآن ننمایید. در واقع باید شالوده حفظ خود را با این کتاب محکم نمایید تا محفوظات شکا فرار نباشد.

حافظین عزیز توجه داشته باشند که این کتاب هرگز شما را از مباحثه در حفظ و سایر برنامه هایی که برای حفظ دارید بی نیاز نمی کند بلکه صرفا جهت تثبیت و ماندگاری بیشتر محفوظات طراحی شده است.

چرا که صفحات خالی از آیات و محیط خلوت آنها باعث ظهور بیشتر و برجستگی شماره آیات، شماره صفحات و شماره جزءها شده که در حفظ کردن و به ذهن سپردن این موارد بسیار اثرگذار می باشد.

پیشنهاد کتاب: خرید کتاب قلب سلیم

اهمیت حفظ قرآن کریم:

امام صادق (ع) فرمودند

کسی که سوره ای از قرآن را فراموش کند، آن سوره در یک چهره زیبا و درجه ای بالا در بهشت برایش تمثل می باشد.

وقتی آن را دید به و می گوید: تو کیستی؟ چه زیبایی! ای کاش برای من بودی! می گوید: آیا مرا نمی شناسی؟ من فلان سوره و فلان سوره ام، اگر فراموشم نکرده بودی، تورا تا اینجا بالا می آوردم.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon

کتابی ویژه حفظ قرآن

کاربر مهمان
سوالی داری بپرس