خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 990000 ریال
قیمت برای شما: 910,800 ریال 8 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 27 آذر 1402

توضیحات

صحیفه سجادیه مهم ترین میراث به جای مانده امام سجاد است که می تواند زمینه بیداری و رشد و نیز ترسیم یک زندگی تراز اسلامی را فراهم آورد. کتاب "صحیفه زندگی" به تبیین معارف صحیفه سجادیه بر محور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی می پردازد.

معرفی کتاب صحیفه زندگی:

صحیفه سجادیه منشور حیات برای همگان و به ویژه نسل نو و جوانی است که در پی دلیل راه حال و آینده خود و جامعه هستند. 

به همین دلیل، رهبر معظم انقلاب ضمن توصیه به انس همراه با تدبیر در این کتاب، دعاهای آن را آکنده از مطالبی می داند که دل های شما را قرص می کند؛ گام شما را محکم می کند و می توانید حرکت بکنید.

زمانی که از صحیفه سجادیه می توان برنامه جامع زندگی را دریافت کرد، در مقطع جدید انقلاب اسلامی نیز بازگشت بدان، ضرورت می یابد.

از این رو در بیانیه گام دوم که از سوی رهبر فرزانه انقلاب بر پایه نگاه توحیدی و جامع نگری اسلامی در چهل سال پیش رو ترسیم شده است صحیفه سجادیه نقطه اتکای اطمینان بخش برای نسل جوان خواهد بود تا حرکت انقلابی نظام اسلامی و افق های پیش روی آن محقق گردد.

چرا صحیفه زندگی؟

کتاب صحیفه زندگی تلاش دارد با محوریت معارف صحیفه سجادیه به بازخوانی و بررسی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بپردازد و برنامه تمدنی جامعه اسلامی را با سنجه زبور آل محمد بازخوانی نماید.

این کتاب در سه بعد زندگی، زمانه و صحیفه امام سجاد؛ سر فصل های هفت گانه بیانیه گام دوم: علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی و روابط خارجی و مرزبندی با دشمن و سبک زندگی، جهاد تبیین و اصلی به نام امید تنظیم شده است.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس