خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب مرد ابدی (مجموعه 3 جلدی)


قیمت پشت جلد: 13000000 ریال
قیمت برای شما: 10,920,000 ریال 16 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: سه شنبه 25 ارديبهشت 1403

توضیحات

نمونه بارز شهدا زنده اند را می توان در میان اسم شهید طهرانی مقدم یافت. شهیدی که بعد از گذشت چندین سال همچنان نام و خاطرش در یاد همگان است و به نیکی از او یاد میکنیم. مجموعه 3 جلدی "مردی ابدی" کامل ترین اثر درباره زندگی این شهید می باشد.

کتاب "شهید ابدی" به قلم معصومه سپهری از سری کتاب های تحسین شده در نمایشگاه کتاب سال 1403 می باشد که زندگینامه فرمانده پرآوازه سپاه اسلام یعنی شهید طهرانی مقدم را روایت می کند.

این اثر فاخر حاصل قریب به12 سال مصاحبه و معاشرت با اصلی ترین افرادی است که حسن طهرانی مقدم در برابر چشم آنان رشد کرد و حسن شد.

مرد ابدی شهید طهرانی مقدم:

معرفی کتاب مرد ابدی:

کتاب مرد ابدی حاصل گفت و گو با خانواده مکرم شهید و سفر درگذشته پرحادثه طهرانی مقدم هاست. با درس های فراوان برای امروز و هرروز.

مرد ابدی حاصل نشستن پای خاطرات مردان گمنام فرماندهی موشکی ایران عزیز ماست که در سخت ترین سال های جنگ، برترنی سلاح روز دنیا را با پنگ و دندان به خانه آوردند تا فراید دردمند موشک جواب موشک مردم ایران بی پاسخ نماند.

تا دنیا بداند، فرزندان ایران برای اجرای امر رهبرشان حار به هر فداکاری هستند.

مرد ابدی، حکایت عشق و وفای زنانی است که صبر کردند و به غم فراق لبخند زدند تا مردانی در برابر دشمن، با سربلندی بایستند و دشمن را منکوب کنند.

pdf کتاب مرد ابدی:

خرید کتاب شهید ابدی:

شما عزیزان می توانید، این مجموعه 3 جلدی به قلم معصومه سپهری را به راحتی و به همراه تخفیف ویژه نمایشگاه کتاب از همین صفحه خریداری نمایید.

این کتاب را به تمامی علاقه مندان به حوزه کتاب های زندگینامه و کتاب های زندگینامه شهدا پیشنهاد می کنیم.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس