خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب منتخب مفاتیح الجنان مادرم


قیمت پشت جلد: 550000 ریال
قیمت برای شما: 489,500 ریال 11 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: سه شنبه 30 آبان 1402

توضیحات

کتاب "منتخب مفاتیح الجنان مادرم" از سری کتاب های ارتباط با خدای شیخ عباس قمی می باشد که منتخبی از ادعیه و زیارات معتبر را به جهت تقدیم به روح ملکوتی مادران گرامی در خود جمع آوری کرده است.

کتاب "منتخب مفاتیح مادرم" دارای جلد سخت و سلفونی، سایز جیبی (17*12)، درشت خط و به صورت چاپ دو رنگ در اختیار عموم قرار گرفته است.

فهرست کتاب منتخب مفاتیح مادرم:

کتاب "منتخب مفاتیح الجنان مادرم" همچون سایر کتب ارتباط با خدا، گنجینه ای ارزشمند از ادعیه و زیارات را در دل خود دارد با این تفاوت که ثواب زیارت این ادعیه به روح پدران عزیز تقدیم می شود. در ادامه به بررسی فهرست و محتوای این کتاب می پردازیم:

ابتدای این اثر به سوره های قرآنی متبرک شده است. سوره های یس، الرحمن، واقعه، جمعه، ملک، نبا، اعلی، شمس، قدر، زلزله، عادیات، کافرون، نصر، عصر، فلق و ناس به همراه طریقه ختم سوره یس در بردارنده اولین بخش از این کتاب یعنی سوره های قرآن کریم می باشند.

تعقیبات بعد از نماز که شامل تعقیبات مشترکه، آیه الکرسی، آیه حفظ از چشم زخم،  آیه شهد الله و ملک به همراه دعاهای قرآنی نیز پس از سوره های قرآنی در محتوای این کتاب قرار دارد.

سومین بخش از کتاب "متخب مفاتیح الجنان مادرم"، آداب الصلوه نام دارد که شامل آداب نماز حاجت، نماز رفع عسرت و سختی، نماز برای زیاد شدن روزی، نماز های شب اول قبر، جعفر طیار، والدین، میت به همراه آداب نماز های فعیله ، دهه اول ذیحجه، مسجد جمکران و نماز شب می باشد.

دعاها و نماز ها پر استفاده ترین بخش از کتاب های ارتباط با خدا می باشد که در این کتاب نیز ثواب قرائت این ادعیه و زیارات به پدران بزرگوار خواهد رسید.

دعاهای کمیل، ندبه، سمات، توسل، عهد، وسعت رزق، فرج، ادا و قرضِ، نور، به همراه صلوات شعبانیه، دعای هرروز ماه رمضان، زیارات امین الله، عاشورا، حضرت فاطمه زهرا، حضرت عباس، مختصر امام رضا، اهل قبور و حدیث شریف کساء در بخش ادعیه و زیارات قرار دارند.

آخرین بخش از این اثر نیز به صورت اختصاصی به سوره انعام پرداخته است. این بخش شامل سوره مبارکه انعام، طریغه ختم سوره انعام و فضیلت سوره انعام می باشد.  برای خرید کتاب دعا وارد شوید

یادبود مادرم:

فرشتگان زمینی مادران هستند و خدا رحمت کند تمام مادران آسمانی را. کتاب "منتخب مفاتیح الجنان مادرم" کتابی است مخصوص گرامی داشت یاد و خاطره مادران آسمانی.

کتابی که رسالتش جمع آوری منتخبی از ادعیه و زیارات به جهت تقدیم به مادران گرامی می باشد. علاوه بر این شما عزیزان می توانید یادبودی برای مادران گرامی با طراحی کاملا رایگان در ابتدای این کتاب قرار دهید. بدین جهت می توانید با همکاران ما در واتساپ به شماره 09907631200 در ارتباط باشید.

پیشنهاد کتاب روانشناسی و موفقیت: خرید کتاب اثر مرکب

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس