خرید کتاب رو به پایان - بیانات رهبری در خصوص صهیونیسم و پایان آن - خرید با 16% تخفیف حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


مناجات المومنین


قیمت پشت جلد: 650000 ریال
قیمت برای شما: 455,000 ریال 30 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: يکشنبه 26 شهريور 1402

توضیحات

کتاب "مناجات المومنین" یکی از انواع کتاب های ارتباط با خدای درشت خط و منتخب مفاتیح الجنان شیخ عباس قمی می باشد. این اثر به صورت بزرگ خط با فونتی بسیار جذاب همراه با ترجمه تحت اللفظ فارسی دکتر مهدی الهی قمشه ای، در قطع جیبی و سایز (17*12) به چاپ رسیده است.

پیشنهاد ما: کتاب کامل الزیارات

معرفی کتاب مناجات المومنین:

کتاب "مناجات المومنین" که درد دل های بنده با خدای خودش را به عنوان موضوع و محتوای کتاب انتخاب کرده است یکی از کتاب های محبوب انتشارات نظاره می باشد.

طراحی جلد این کتاب به صورت سلفون و با تصاویری زیبا از گل های مختلف می باشد که جلوه های کتاب را چند برابر کرده است. درون کتاب نیز چاپ متون به دو رنگ انجام شده است که هم سبب زیبایی بیشتر و هم جلوگیری از آسیب به چشم می شود.

از آنجایی که این کتاب منتخبی بر کتاب محبوب مفاتیح الجنان می باشد بیشتر تلاش شده است تا محوریت کار و نشر این اثر بر روی بخش آداب الصلوه، ادعیه و زیارات باشد تا شما مومنین عزیز در هر لحظه به درد دل با پروردگار خویش بپردازید.

پیشنهاد ما: هدیه یادبود اموات

فهرست کتاب مناجات المومنین:

محتوای کتاب "مناجات المومنین" به عنوان یکی از کتاب های منتخب مفاتیح با ترجمه کامل فارسی، دارای 5 بخش مختلف می باشد که در ادامه به آن اشاره خواهد شد:

بخش اول سوره ها: در بخش اول و آغازین این کتاب فهرستی از سوره های قرآن کریم قرار دارد از جمله سوره های یس، الرحمن، واقعه، جمعه، ملک، نبا، حشر، اعلی، شمس، قدر ، زلزله، عادیات، کافرون، نصر، عصر، فلق، ناس.

بخش دوم تعقیبات بعد از نماز: هر مومنی، بخشی از روز خود را اختصاص به خواندن نماز های یومیه می کند، اما نکته ای که مهم است توجه به تعقیبات پس از آن برای ثواب بیشتر است از جمله تعقیبات مشترک، آیه الکرسی، آیه حفظ از چشم زخم، آیه آمن الرسول.

بخش سوم آداب الصلوه: چه زیباست اگر مومنان آداب نماز خواندن را بدانند و تلاش در صحیح خوانی نماز ها کنند؛ و چه زیبا تر است که اگر نیاز ها و درخواست های خود را در قالب نماز از خدای خود طلب کنند.

این بخش از کتاب شامل آداب نماز حاجت مهم، توسعه رزق، نماز در شدت و سختی، نماز شب اول قبر، نماز جعفر طیار، آداب نماز اول هر ماه و شب و غفیله و نماز امام جواد، نماز دهه اول ذی الحجه، آداب نماز والدین، نماز استغاثه به حضرت زهرا، نماز مسجد جمکران قم و نماز میت می باشد.

بخش چهارم ادعیه: از زیباترین لحظات دنیا مواقعی است که شیعیان ارادت خود به خداوند را از طریق ادعیه مختلفی که از معصومین نقل شده است بیان کنند. این بخش شامل دعای کمیل، ندبه، سمات، توسل، عهد، فرج، وسعت رزق، حفظ از شر دشمن، ادای دین و قرض، نور و دعای هر روز ماه رمضان می باشد.

بخش پنجم زیارات معصومین: معصومین بزرگوار روشنی بخش مسیر اسلام بوده اند، کسانی که ما معتقدیم هنوز زنده اند و شنونده سخنان ما و بیننده اعمال ما می باشند. 

در این قسمت از کتاب زیارات امین الله، ششم امیرالمومنین، زیارت عاشورا، وارث، حضرت زهرا، مختصر امام رضا، آل یاسین، کساء و اهل قبور، ذکر شده است. برای دیدن قیمت مفاتیح الجنان کلیک کنید

یادبود برای اموات:

"مناجات المومنین" از کتاب هایی است که لازم است هر مومنی آن را همراه خود داشته باشد، تا لحظاتی از عمر خود را صرف راز و نیاز با خداوند و درود فرستادن بر پیامبر و اهل بیتش کند.

این کتاب در قطع جیبی (17*12) به چاپ رسیده است و این امکان را می دهد که در عین کوچک بودن، بتوان به راحتی حمل کرد و در کیف قرار داد.

جلد این کتاب ظاهری بسیار جذاب دارد و به صورت سلفونی با استحکامی بالا به چاپ رسیده است به همین دلیل می توانید برای چاپ یادبودی برای اموات خود با طراحی کاملا رایگان در این کتاب اقدام فرمایید.

در صورت تمایل، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید عمده کتاب "مناجات المومنین" به همراه تخفیف ویژه با همکاران ما در واتساپ به شماره 09907631200 در ارتباط باشید

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس