مسابقه کتابخوانی (عسل مثل یه قصه) + همراه با جوایز نقدی حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب تحول در زندگی با جادوی نظم

مولف (پدیدآور) :

ماری کاندو

مترجم :

زهرا حسنی


قیمت پشت جلد: 1200000 ریال
قیمت برای شما: 1,080,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: چهار شنبه 28 دي 1401

توضیحات

کتاب "تحول در زندگی با جادوی نظم" با عنوان هنر ژاپنی خلوت‌سازی و سازماندهی اثری است از ماری کاندو که بر روی تأثیر نظم و آراستگی محیط پیرامون در کیفیت زندگی تأکید می‌کند.

معرفی کتاب تحول در زندگی با جادوی نظم:

ماری کاندو نویسنده کتاب تحول در زندگی با جادوی نظم، با الگوگرفتن از روش ژاپنی‌ها برای مرتب‌کردن محیط اطراف خود این روش را در زندگی خود و مراجعه‌کنندگانش به کار گرفته و به تحولات بزرگی رسیده است.

در واقع وی در این کتاب شما را با راه‌های ساده اما درعین‌حال دشواری روبه‌رو می‌کند که بر اساس آن باید از شر وسایل اضافی خلاص شوید. این خلاص‌شدن یا در قالب دورانداختن یک عکس خاطره‌انگیز است یا یک لباس قدیمی.

ماری کاندو معتقد است با دورریختن وسایل اضافی می‌توان در جنبه‌های دیگر زندگی تغییرات بزرگی را مشاهده کرد.

با این کار هم می‌توان به ذهن خودسامان بدهید و هم می‌توانید قدرت تصمیم‌گیری خود را بهبود ببخشید.

کتاب "تحول در زندگی با جادوی نظم" راهنمای عملی است که به‌روشنی برایتان توضیح می‌دهد که چگونه با مرتب‌کردن محیط اطراف خود و خلاص‌شدن از شر وسایل اضافی، ذهنتان را آرام کنید و خلاقانه‌تر عمل کنید.

پیشنهاد ما: کتاب توحید مفضل

پیشنهاد ما: خرید کتاب ریحانه بهشتی

تأثیر جادویی نظم:

«تاکنون، باور داشتم انجام‌دادن کارهایی که چیزی به زندگی من اضافه می‌کند، مهم است، بنابراین در سمینارها شرکت می‌کردم و برای افزایش دانش خود مطالعه می‌کردم؛ اما از طریق دوره آموزشی مرتب‌کردن فضای خانه به شما برای اولین‌بار متوجه شدم که رهاکردن، حتی بسیار مهم‌تر از اضافه‌کردن است.»

این نظر یکی از مشتریانم بود که سی‌سال داشت و به تحصیل علاقه داشت و یک شبکه گسترده اطلاعاتی را ایجاد کرده بود. بعد از شرکت در دوره‌های آموزشی من زندگی او به طور چشمگیری تغییر کرد. اولین موردی که نمی‌خواست از آنها دل بکند، مجموعه بزرگی از یادداشت‌ها و مطالب سمینارهایش بود، اما وقتی بالاخره آنها را دور انداخت، احساس کرد که بار سنگینی از روی دوش خود برداشته است.

پس از خلاص‌شدن از شر پانصد جلد کتابی که قصد داشت روزی آنها را بخواند، متوجه شد که هر روز اطلاعات جدیدی را دریافت می‌کند؛ و وقتی تعداد زیادی از کارت‌های ویزیت را دور انداخت افرادی که می‌خواست با آن‌ها ملاقات کند، با او تماس گرفتند و او توانست به طور کاملاً طبیعی با آن‌ها ملاقات کند.

درحالی‌که قبلاً به امور معنوی پرداخته بود، ولی وقتی دوره آموزشی را به پایان رساند با خوشحالی گفت: «مرتب‌کردن بسیار بیشتر از فنگ شویی یا سنگ‌های نیروبخش و سایر وسایل معنوی تأثیر دارد. از آن زمان به بعد، به‌سرعت زندگی خود را تغییر داد و شغل خود را رها کرد و برای کتاب خود به دنبال یک ناشر بود

صفحه 178 کتاب تحول در زندگی با جادوی نظم

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->