فروش ویژه کتاب «ترجمه الغارات» با مقدمه استاد پناهیان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب مرغداری در میدان جنگ

مولف (پدیدآور) :

سید سعید هاشمی


قیمت پشت جلد: 600000 ریال
قیمت برای شما: 570,000 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: چهار شنبه 21 ارديبهشت 1401

توضیحات

جنگ با همه خشونتی که در خود دارد اما می تواند خالق یک صحنه طنز و یا جذاب نیز باشد. هدف از کتاب "مرغداری در میدان جنگ" به قلم سید سعید هاشمی دقیقا همین نکته است. این کتاب توسط انتشارات جمکران در قطع رقعی و با 226 صفحه به چاپ رسیده است.

روایت هایی که شاید اگر تنها حالت های خشونت آمیز آن بیان شود برای کودکان مناسب نباشد، ولی روایت طنز از جنگ تحمیلی هم جذابیت آن ها را بیشتر می کند و هم اینکه می توان در قالب خنده و موقعیت های شاداب، انواع رشادت های دلاورمردان ایران زمین را به نمایش گذاشت.

معرفی کتاب مرغداری در میدان جنگ:

روایت طنز از روز های جنگ بی شک از واجبات است. کتاب "مرغداری در میدان جنگ" به قلم اسماعیل چشم رخ نیز بر اساس خاطرات واقعی رزمندگان لشکر 17 علی بن ابیطالب در طول هشت سال دفاع مقدس نوشته شده است.

طی دو سال گذشته جلسات خاطره گوی طنز با حضور رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در سالن شهید سلیمانی انتشارات جمکران برگزار و خاطرات آنها ثبت و ضبط شد که کتاب "مرغداری در میدان جنگ" اولین کتاب از این مجموعه خاطرات است.

از راویان این کتاب می توان به رزمندگان محسن دلپاک، رضا سفیدابی، حبیب زمانی، حسن کرزه بر، تقی عابدی، علی شفیعی، باقر سنگ تراشان و... اشاره کرد.

در این کتاب شما با انواع خزیدنی ، چریدنی و پریدنی ها روبه رو خواهید شد..!

بخشی از کتاب مرغداری در میدان جنگ:

سرم را برگرداندم. سه تا از بچه های مرکز از ساختمانشان بیرون آمده بودند و افتاده بودند کف زمین خاکی. یکی شان بالا آورده بود و دوتای دیگر، دهانشان کف کرده بود.

نفر سوم، هی داد می زد :« ای وای! پدرتون رو در می آرم! این چه تخم مرغی بود! انگار فاسد شده بود! وای! دل و روده ام اومد بالا!»

برادر رسولی با شنیدن صدای بچه ها با شتاب از سنگرش بیرون آمد و رفت طرف آنها و گفت...

صفحه 60 کتاب مرغداری در میدان جنگ

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس