فروش ویژه کتاب «ترجمه الغارات» با مقدمه استاد پناهیان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 550000 ریال
قیمت برای شما: 522,500 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 19 ارديبهشت 1401

توضیحات

نبرد خندق یا جنگ احزاب، یکی از نبرد های تاریخ اسلام در سال پنجم هجری می باشد که با پیروزی مسلمانان برابر مشرکین و احزاب مختلف، با رشادت های پیامبر و حضرت علی (ع) همراه بود.

کتاب "نبرد خندق" کتابی است به صورت مصور یا همان کمیک توسط انتشارات جمکران که لحظه به لحظه جنگ خندق و اتفاقات رخ داده در آن را به زیبایی به تصویر می کشد.

معرفی کتاب نبرد خندق:

توضیح و بیان کردن نبرد های تاریخ اسلام و پیروزی های مسلمانان برای کودکان و نوجوانان بسیار دارای اهمیت می باشد. چرا که آنها باید از رشادت های بزرگ مردان تاریخ اسلام و کرامات خداوند به مسلمانان مطلع باشند. 

برای کودکان و نوجوانان نیز وجود تصویر، باعث جذابیت و علاقه مند شدن آنها نسبت به کتاب می شود. لذا بهترین نوع برای روایت کردن این جنگ، خلق کردن اثری تصویری یا کمیک می باشد.

دراین کتاب لحظه به لحظه نبرد خندق به تصویر کشیده شده است. جنگی که در آن به وضوح می توان دست پروردگار را بر سر مسلمینش دید چرا که تعداد لشکریان مشکرین در این جنگ چندین برابر مسلمین بوده اما در نهایت با پیروزی لشکر مسلمین به انتها رسیده است.

همچنین از دیگر جذابیت های این کتاب توسط ویژه به رشادت های حضرت علی (ع) در این جنگ می باشد، به گونه ای که عمر بن عبدود قوی ترین جنگجوی کفار به دست حضرت علی به هلاکت رسید.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس